Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Kaitlentė Electrolux EHI8543F9WSpeciali Kaina: 667.00 € 2303.02 Lt
667.00
Kaitlentė, kuri išlaisvina jūsų kūrybiškumą

Indukcinė kaitlentė „Infinite“ suteikia jums maksimalią laisvę. Galite dėti bet kokių dydžių ir formų prikaistuvius beveik bet kur, svarbu, kad jie dengtų vieną iš keturių pažymėtų taškų.

Visada ideali švara naudojant indukcijos technologiją

Pasitelkiant šios kaitlentės profesionalią indukcijos technologiją, paviršius niekada neįkaista. Taigi išsiliejęs maistas neprikepa, todėl jums jį tereikia lengvai nušluostyti.

Visiškai intuityvus valdymas – tiesiog palieskite arba slinkite

Šios kaitlentės valdikliai „DirectAccess“ leidžia visiškai intuityviai nustatyti gaminimo lygį – tiesiog palieskite ir slinkite, pasirinkdami reikiamą nuostatą.

Kaitlentė su slaptomis galimybėmis maistui gaminti dideliu mastu

Šios kaitlentės jungiamosios grandies funkcija visai neužima vietos, bet leidžia jums atverti daugiau maisto gaminimo galimybių. Ji gali sujungti dvi kaitvietes, sudarydama vieną didesnę kaitvietę

Tiesioginė prieiga prie visų valdiklių – dėl kaitlentės skydelio

Šios kaitlentės valdikliai sukurti taip, kad juos visada iš karto galite pasiekti. Tiesiog ištieskite ranką ir atlikite reguliavimus.

Ypatybės

 

Nepriklausoma kaitlentė su valdikliais Kaitvietės tipas: indukcinė Nuožulnaus rėmo kaitlentė Indukcinės kaitvietės su galios padidinimo funkcija Puodų aptikimas Automatinis greitas užvirinimas „Stop and Go“ funkcija trumpam pertraukimui Užrakinimo funkcija Užrakto nuo vaikų funkcija Kaitvietės saugumas: Automatinis išjungimas Garsinis signalas su išjungimo galimybe „Count up“ laikmatis „EcoTimer™“

„EcoTimer™“ išjungia šildymą prieš pasibaigiant virimo laikui, kad gaminimo procesui užbaigti liekamoji šiluma būtų naudojama efektyviausiai.

Laikmačio funkcija „CleverHeat“ valdymas

3 žingsnių liekamosios šilumos valdymo funkcija

Dėl įstatomos sistemos ją nesunku sumontuoti


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: