Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Kaitlentė Hotpoint ARISTON PKQ 644 D GH (DS) /HASpeciali Kaina: 385.00 € 1329.33 Lt
385.00

Grūdinto stiklo kaitlentė
„HOTPOINT-ARISTON PKQ-644D GH (DS)/HA“ kaitlentės paviršius yra padengtas plonu grūdinto stiklo sluoksniu. Dujinė kaitlentė stikliniu paviršiumi („dujos ant stiklo“) atrodo efektingai ir šiuolaikiškai, yra tvirta ir atspari aukštoms temperatūroms, smūgiams, ją lengva valyti.

Kaitlentė gali veikti tik su gamtinėmis nesuskystintomis dujomis.

Ketaus grotelės
Ilgaamžiškos „HOTPOINT-ARISTON PKQ-644D GH (DS)/HA“ kaitlentės grotelės iš ketaus ilgai išlaikys šilumą, išsaugos patrauklią savo išvaizdą, nesibraižys ir neskils. Ant šių grotelių jūsų indai stovės tvirtai. 

Elektrinis kaitlentės uždegimas
Daugiau nebegresia nudeginti pirštų, uždegant kaitvietes degtukais ar žiebtuvėliu! Dujinės kaitlentės „HOTPOINT-ARISTON PKQ-644D GH (DS)/HA“ kaitvietė užsidega nuo elektrinės kibirkšties, paspaudus mygtuką arba pasukus perjungiklį. Ši funkcija veiks tik tada, kai dujinė kaitlentė bus įjungta į 220 V elektros tinklą.

Dujų nuotėkio kontrolė 
„HOTPOINT-ARISTON PKQ-644D GH (DS)/HA“ dujinėje kaitlentėje įrengta dujų nuotėkio kontrolės sistema pasirūpins Jūsų saugumu. Specialus jutiklis užfiksuos, kad dėl vėjo gūsio ar gaminant iš indo išsipylus skysčiui užgeso kurios nors kaitvietės liepsna ir dujų tiekimas bus automatiškai atjungtas.

Instaliavimo tipas nepriklausoma Pagrindinė spalva smėlio Matmenys ( A x P x G), cm - x 60,0 x 51,0 Kaitlentės tipas dujinė


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: