Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
0 / 5
0 stars, based on reviews

Kaitlentė ZANUSSI ZGG66414XASpeciali Kaina: 156.50 € 540.36 Lt
156.50

Daugiau jokio vargo ieškant dujinės viryklės žiebtuvėlio!
Automatinio uždegimo funkcija užtikrina, kad jums daugiau niekada nebeteks ieškoti viryklės žiebtuvėlio arba degtukų, norint pradėti gaminti. Tiesiog pasukite raneknėlę ir dujos tuo pat metu bus ir tiekiamos, ir uždegtos. Paprasčiau bei patogiau negali ir būti! 

Gaminti dujomis dar lengviau ir nerūpestingiau
Saugumas – svarbiausas dalykas virtuvėje, ypač gaminant dujomis. Bet nesijaudinkite! Specialios šiame modelyje esančios atramos rūpestingai sukurtos taip, kad užtikrintų maksimalų jūsų naudojamų puodų ir keptuvių stabilumą, kad gaminti galėtumėte saugiau, lengviau ir nerūpestingiau. 

Visiems tinkamas valdymo skydelis!
Gaminti lengviausia tuomet, kai prietaiso valdiklius lengva matyti, pasiekti ir naudoti. Šioje kaitlentėje valdymo skydelis ir galios lygio indikatorius yra idealiai išdėstyti pačiame priekyje. Todėl nesvarbu, ar esate kairiarankiai, ar dešiniarankiai – juos pasieksite ir naudosite vienodai lengvai. 

Kai norite pradėti gaminti tuoj pat
Jeigu esate iš tų žmonių, kurie nori pradėti gaminti tuoj pat, kai tik susiruošia, jūs tikrai įvertinsite grynos liepsnos dujinį degiklį. Jį naudojant, nereikės laukti, kol prikaistuvis įkais, kad galėtumėte pradėti gaminti. Tiesiog uždekite liepsną ir kiekvienas jūsų puodų ir keptuvių dugnų colis tuoj pat pradės kaisti. 

Dujinė kaitinimo plokštė (X-metalo), 60 cm pločio, 4 dujiniai degikliai, ketaus laikikliai, automatinis liepsnos uždegimas, apsauga nuo dujų išsiliejimo Matmenys: AxPxG (mm), x560x480.  Maksimalus dujų galingumas, W 8000 Įtampa, V 230 


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: