Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
3.5 / 5
3.5 stars, based on 62 reviews

Multifunkcinė orkaitė SMEG SF6922XPZESpeciali Kaina: 1159.00 €
1159.00

Aukščiausia medžiagų kokybė, moderniausios, nuolat tobulinamos bei kompanijos vardu patentuojamos technologijos, nuolatinis produkcijos tikrinimas bei kiekvienos detalės tobulinimas – visa tai slypi SMEG pavadinime.
Virtuvės techniką gaminanti italų kompanija, jau daugiau kaip 60 metų tarptautinei rinkai pristatanti savo gaminius, klientus paperka savo filosofija, kurią galima nusakyti dviem žodžiais – technologija ir stilius. Tai derinys, kurio ši kompanija aistringai siekia ir po kuriuo didžiuodamasi pasirašo „Made in Italy“. Kiekvienoje SMEG produktų linijoje yra pristatomi gaminiai, priskiriami įvairioms klasėms – nuo ekonominės iki prabangios. Gaminio klasė priklauso nuo jame įdiegtų funkcinių galimybių bei apdailos, tačiau net ir ekonominės klasės SMEG technika atrodo lygiai taip pat gerai, kaip ir išskirtinai prabangūs gaminiai. 

SAVYBĖS:
Nerūdijančio plieno spalva,
60 cm, multifunkcinė orkaitė,
Energijos klasė A+,
Didelis LCD displėjus,
10 funkcijų: kaitinimas iš apačios, kaitinimas iš apačios su ventiliatoriumi, kaitinimas iš viršaus ir iš apačios, galinis kaitinimas su ventiliatoriumi, grilius su galiniu kaitinimu + ventiliatorius, turbo kaitinimas, ECO - ekonominis kaitinimas, grilis su ventiliatoriumi, grilis, picos kepimo funkcija. 20 automatinių programų.
Papildomos funkcijos: atitirpinimas pagal laiką, atitirpinimas pagal svorį, tešlos kildinimas, "sabbath" funkcija, šilumos palaikymo funkcija, valymo garais funkcija, ECO apšvietimo funkcija, demo funkcija.
Laikrodis, taimeris su automatiniu atjungimu,
Garsinis signalas gaminimo pabaigoje,
Galimybė apriboti naudojamą orkaitės galingumą,
Valdymo užraktas / apsauga nuo vaikų,
Elektroninė temperatūros kontrolė (30 - 280°C),
Greitas orkaitės įkaitimas,
Metaliniai skardų laikikliai,
5 gaminimo lygiai,
Talpa netto 65l (bruto 79l),
Lengvai valoma "Ever clean" emalė,
Atlenkiamas grilio tenas,
Halogeninis vidaus apšvietimas,
Apšvietimo įsijungimas atidarius orkaitės dureles,
1 eilės pilnai ištraukiami teleskopiniai bėgeliai,
Picos akmuo,
Trijų stiklų durelės - "Fresh Touch", vidinė durelių pusė lygi, vidinis stiklas lengvai išimamas, automatinis kaitinimo atjungimas atidarius dureles,
Durelių atidarymo/uždarymo mechanizmas - "Soft close",
Galingumas 3,0kw, 13A.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: