Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
5 / 5
5 stars, based on 1 reviews

Orkaitės Electrolux EOB43450OXSpeciali Kaina: 238.00 €
238.00
EOB43450OX Electrolux įmontuojama orkaitė

Pirmaukite – 20 % efektyvesnis energijos naudojimas nei A klasės prietaisuose
Užrakinkite šilumą orkaitės viduje, kad energija būtų vartojama efektyviausiai. Ši orkaitė energiją naudoja 20% efektyviau nei A klasės energijos efektyvumo prietaisai. Tai todėl, kad jos vidus labai gerai izoliuotas ir šiluma negali išeiti lauk. Tokiu būdu orkaitė gali palaikyti kepimo temperatūrą, naudodama žymiai mažiau energijos.
Kiekvieną kartą užsidaro sklandžiai ir tyliai
Maisto gaminimas ne visada yra ramus ir atsipalaidavimo procesas. Tačiau netgi kai skubate, norėdami viską laiku paruošti, ši orkaitė darinėsis sklandžiai ir tyliai. Taip yra dėl jos „VelvetClosing ®“ funkcijos, kuria švelniai uždaromos orkaitės durelės.
Matykite savo patiekalą neakinami
Ši orkaitė leidžia jums lengvai gerai matyti gaminamą patiekalą. Tai dėl sumaniai įrengtos apšvietimo lemputės. Ji yra tiesiai priešais orkaitės angą ir šviečia orkaitės galo link. Taip ji apšviečia patiekalą iš priekio ir jūs matote jį ne tik aiškiai, be jokių šešėlių, bet ir visiškai neakinami!
Tučtuojau sužinokite, kai patiekalas yra paruoštas
Geriausias būdas sužinoti, kada patiekalas pasiekia reikiamą temperatūrą – naudoti maisto kepimo termometrą, kaip tai daro profesionalai. Nesvarbu, kokias nuostatas pasirinksite – pavyzdžiui, „pusžalis“, „vidutiniškai iškepęs“ ar „visiškai iškepęs“ – jutiklis įspės jus, kai patiekalas bus paruoštas. Tai lengvai pasiekiama kontrolė!
Paprastas valdymas naudojant ištraukiamas rankenėles ir atgalinės laiko atskaitos funkciją
Maistui lengvai gaminti, naudokite šiuos intuityvius valdiklius. Spausdami mygtukus arba naudodami ištraukiamas rankenėles, pasirinkite temperatūrą, įjunkite kepimo režimą arba nustatykite atgalinės laiko atskaitos funkciją – pagal diodinio apšvietimo ekrane pateikiamus nurodymus. Kai orkaitė yra išjungta, ekrane rodomas laikas.
Panaudokite kiekvieną orkaitės vidaus colį – viskas iškeps vienodai
Šioje orkaitėje nesvarbu, kurioje jos vietoje dėsite savo patiekalą. Dėl itin didelio ventiliatoriaus, pasižyminčio nauja oro nukreipimo konstrukcija, patiekalai kepa visiškai vienodai, nesvarbu kurioje orkaitės vietoje jie yra. Dėl to viskas tampa žymiai paprasčiau, kai tikrai privalote išnaudoti kiekvieną orkaitės colį.
Itin lygi emaliuota lengvai valoma orkaitės danga.
Daugiafunkcinė orkaitė su žiediniu kaitinimo elementu.
Aušinimo ventiliatorius.
Nerūdijantis plienas, ant kurio nelieka pirštų atspaudų.
Orkaitės funkcijos:
Apatinis kaitinimas.
Ventiliatorius + apšvietimas.
Ventiliatorius + žiedinis kaitinimas.
Ventiliatorius + žiedinis kaitinimas + apačia.
Grilis.
Apšvietimas.
Viršus + apačia.
Viršus + grilis.
Viršus + grilis + ventiliatorius.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: