Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Stiklokeramikinė kaitlentė KERNAU KHC 6411Speciali Kaina: 165.00 €
165.00

Kernau yra buitinės technikos, virtuvinių prietaisų, santechnikos prekių gamintojas Lenkijoje. Rūpindamasi savo klientais kompanija siūlo prekes, kurios aprūpintų jų namus gražiais ir funkcionaliais produktais. Svarbiausi veiksniai yra patogumas, patikimumas ir ekologija. Kernau kuria prietaisus, kurie naudoja kuo mažiau energijos ir vandens. Kompanija veikia rinkoje jau keletą dešimčių metų, todėl yra įgiję daug patirties ir žinių, kurios leidžia pasiūlyti geriausius variantus.

APSAUGA NUO VAIKŲ

Ši funkcija apsaugo vaikus nuo atsitiktinio prietaiso įjungimo ir išjungimo. Dėka šios funkcijos galite išjungti valdymo skydelį ir vaikams bus neįmanoma keisti nustatymų ir programų.

HI-LIGHT

Ši funkcija leidžia viryklei labai trumpą laiką pasiekti labai aukštą temperatūrą gaminimo zonoje. Tai leidžia labai greitai pašildyti ar gaminti maistą.

STAND-BY

Kai prietaisas išjungtas, jis automatiškai pereina į STAND-BY MODE. Šios funkcijos dėka energijos suvartojimas sumažinamas iki 0,5 W, todėl galite sutaupyti namų sąskaita.

LIEKAMASIS ŠILUMOS INDIKATORIUS

Jei termostato temperatūra viršija 60 ° C, atitinkamoje kaitvietės zonos indikatoriuje bus raidė "H". Tai reiškia, kad virimo zona vis dar yra pakankamai karšta ir galite susižeisti.

AUTOMATINIS SUSTOJIMAS

Kai maistas užvirs ant viryklės, prietaisas automatiškai išsijungs. Ši saugos sistema apsaugo kaitlentę ir baldus nuo sugadinimo.

LIEČIAMO EKRANO VALDYMAS

Ši funkcija leidžia jums pasirinkti reikiamą programą paprastu būdu. Ši funkcija yra intuityvi ir paprasta naudoti. Priekinė prietaiso pusė yra lygi. Tai padeda jums valyti lengviau ir greičiau.

KERNAU KHC 6411 techniniai duomenys:

Liečiamas valdiklis Taip  Galios lygiai 9 Likutinės šilumos rodiklis x4 Automatinio sustojimo funkcija Taip Apsauga nuo vaikų Taip Stand-by funkcija Kairės priekinės kaitvietės galingumas 1800 W Kairės galinės kaitvietės galingumas 1200 W Dešinės priekinės kaitvietės galingumas 1800 W Dešinės galinės kaitvietės galingumas 1200 W Išmatavimai 590 x 520 mm Montavimo išmatavimai 560 x 490 x 41 mm Instaliavimas 220 - 240 V, 50/60 Hz Standartinė Galingumas 6000 W

Stiklokeramikinė kaitentė KERNAU KHC 6411 - išgaukite patį geriausią skonį ir tekstūrą ruošdami maistą, puikus skonis bus garantuotas. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: