Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Automatinis kavos aparatas Philips Saeco Xelsis SM7684/00Speciali Kaina: 1149.00 €
1149.00

Philips buvo įkurta 1891m., kai Gerardas Philipsas ir jo tėvas įsteigė „Philips & Co“ Nyderlanduose, kur buvo gaminamos elektros lemputės ir kiti smulkūs elektros prietaisai. Į įmonę prisijungus broliui, per keletą metų Philips tapo viena iš pirmaujančių elektros lempučių gamintojų pasaulyje. Iki šių dienų kompanija nenustojo tobulėti ir siūlo labai platų elektros gaminių pasirinkima: Garso ir vaizdo aparatūra, asmeninės priežiūros įrenginai, motinos ir vaiko priežiūros gaminiai, buitiniai prietaisai, apšvietimo prekės, kompiuteriai ir jų priedai, planšetės, telefonai. Šiandien pagrindinis Philips tikslas yra padaryti pasaulį sveikesnį ir tvaresnį naujovių diegimo dėka.

15 geriausių pasaulio kavos gėrimų vienu paspaudimu

Mėgaukitės neribotu pasirinkimu nuo espreso ir „Cappuccino“ iki specialių kavos gėrimų, tokių kaip „Americano“ ir „Flat White“. Šis aparatas įtiks kiekvieno skoniui.

Mūsų pažangiausias lietimui jautrus ekranas

Intuityvus gėrimų nustatymas lietimui jautriame ekrane su „Coffee Equalizer™“: galite nustatyti kavos stiprumą, tūrį, temperatūrą ir skonį, pieno putos aukštį ir tūrį, netgi kavos ir pieno pylimo tvarką. Pasigaminkite kavą pagal savo skonį.

20 000 puodelių geriausios kavos pagaminama naudojant patvarius keraminius malūnėlius

Mūsų malūnėliai pagaminti iš pažangios technologijos keramikos. Jie išskirtinai tvirti ir tikslūs. Šviežios pupelės švelniai malamos nerizikuojant perkaitinti: išgaunami geriausi skoniai ir aromatai, perteikiamas puikus kavos skonis bent 20 000 puodelių.

Turi „AquaClean“, su kuriuo išverda iki 5000* puodelių be nukalkinimo

„AquaClean“ – patentuotas vandens filtras, skirtas kavos kokybei gerinti išvalant vandenį. Jis taip pat neleidžia susidaryti nuoviroms kavos virimo aparate: išvirkite iki 5000* puodelių be nukalkinimo reguliariai keisdami filtrą.

Įrodyta pieno sistemos švara su valymu garais

„HygieSteam“ funkcija garais išvalo visą pieno tiekimo sistemą nuo snapelio iki pieno tiekimo vamzdelių. „Saeco Xelsis“ automatiškai išvalo pieno tiekimo sistemą garų čiurkšlėmis, taigi aparatas bus švarus ir pasiruošęs kitam gėrimo gaminimui.

Pasigaminkite 2 puodelius kavos, įskaitant „Cappuccino“

Pasigaminkite puodelį arba du mėgstamų kavos gėrimų, įskaitant „Cappuccino“ ir „Latte macchiato“, vienu piršto prisilietimu.

Vidinį virimo elementą paprasta išimti ir išplauti

Vidinį virimo elementą galima per kelias sekundes paprastai išimti ir išplauti. Taigi jūsų „Saeco Xelsis“ šerdis visada pasiruošusi išskirtinės kavos gamybai.

Trijų spustelėjimų valymo ir priežiūros sistema

„Saeco Xelsis“ pradeda valymą trimis paspaudimais, taigi aparatas visada paruoštas ruošti išskirtinės kokybės kavą.

„Saeco“ iš šviežiai maltų kavos pupelių paima viską, kas geriausia

Išbandyta Italijos „Centro Studi Assaggiatori“ – Italijos degustuotojai patvirtina, kad „Saeco“ automatiniai aparatai iš bet kurios rūšies kavos pupelių paima viską, kas geriausia.

Puiki pieno puta dėl „Latte Perfetto“ technologijos

Nuo storos pieno putos iki karšto pieno – mūsų patentuota „Latte Perfetto“ technologija užtikrina, kad pienas puikiai atitiktų receptą ir asmeninį skonį. Su „Coffee Equalizer™“ galėsite pasirinkti putos storį ir pieno įpylimo laiką. Automatinis valymas garais po kiekvieno naudojimo.

Efektyvus, greitai vandenį kaitinantis „Thermoblock“

Geriausiai kavai reikalinga tobula temperatūra. Mūsų efektyvus „Thermoblock“ pagamintas iš lengvo aliuminio, o jo korpusas – iš nerūdijančiojo plieno, kuris greitai įkaista iki reikiamos temperatūros.

6 naudotojų profiliai: lengviausias būdas išsaugoti savo receptus

Kiekvieno mėgstamas ir asmenines parinktis galima išsaugoti spalvotame lietimui jautriame ekrane pasirinkus vieną iš 6 naudotojų profilių.

Philips Saeco Xelsis SM7684/00 techniniai duomenys:

Priedai:

Matavimo šaukštelis Vandens kietumo tikrinimo juostelė Valymo šepetys Virimo elemento tepalas Pieno indas AquaClean filtras

Techninė priežiūra

2 metų garantija, galiojanti visame pasaulyje

Pastovumas:

Energijos ženklas A klasė Energijos sąnaudos budėjimo režimu


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: