Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
3.2 / 5
3.2 stars, based on 10 reviews

Automatinis pieno plaktuvas JuraSpeciali Kaina: 85.00 €
85.00
Platus gėrimų asortimentas

Lengva ir tiršta pieno puta populiariems kavos gėrimams suteikia reikiamo gaivumo ir lengvumo, nesvarbu, ar būtų naudojama kaip baigiamoji puošybos detalė ar kaip pagrindinis ingredientas. Su automatiniu pieno plaktuvu galite paruošti stebuklingų šaltų, šiltų ir karštų gėrimų bet kuriuo metų laiku: žiemą gomurį pamalonins karštas šokoladas, pavasarį – vaisinis vėsus Romanoff, vasarą – gaivi šalta flat white, o rudenį – vėsi chai latte. Vaizduotei ribų nėra. Ruošdami išskirtinius gėrimus, įkvėpimo galite semtis iš pridėto receptų lapelio.

Šalta pieno puta vieno mygtuko spustelėjimu

Tereikia vieną, du ar tris kartus spustelėti ergonomišką valdymo mygtuką, ir pieno talpoje pradedamas šalto, šilto ar karšto pieno plakimo procesas. Lengvai suprantamos atitinkamų spalvų piktogramos rodo pasirinktą gėrimą. 

Gerai apgalvotas dizainas

Automatinio pieno plaktuvo išvaizda yra klasikinio JURA dizaino atspindys. Ne mažiau įspūdingi ir kiti jo privalumai – lengvas valdymas ir užtikrinamas aukštas higienos lygis. Šis prietaisas su malonia liesti, minkšta suėmimo danga ir elegantiškomis chromuotomis detalėmis nepaliks abejingų. Dėl lengvai prižiūrimų medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas, ir apvalių formų plaktuvo talpą ypač lengva valyti. 

Kompaktiška konstrukcija

Vandens tiekimo vamzdelį ir priedus galima lengvai sudėti į pagrindo vidų. Kompaktiškas (13 x 21 cm) automatinis pieno plaktuvas puikiai telpa bet kokioje virtuvinėje spintelėje.  

Techniniai duomenys:

Maitinimo laido ilgis 0,8 m Pajėgumas 550 - 650 W Įtampa 120 - 240 V ~ Dažnis 50 - 60 Hz Svori  1 kg Plotis 12,5 cm Aukštis 20,9 cm Gylis 12,5 cm 

Daugia informacijos gamintojo puslapyje

Apie gamintoją:

JURA – tai novacijos, tikslumas, kokybė, patikimumas, tvarumas ir priežiūra gaminant kavos apparatus ir jų priedus ir priežiūros priemones. Tai vienintelis prekės ženklas pasaulyje, dėmesį skiriantis vien tik aukščiausios klasės kavos aparatams, ir turi susidaręs savo įvaizdį, kaip šios rinkos ekspertas, lyderis. JURA kavos aparatai pasižymi paprastu naudojimu, pribloškiančiu dizainu ir jais išgausite aukščiausios kokybės kavos gėrimus.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: