Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
3 / 5
3 stars, based on 1 reviews

Barzdaskutė PHILIPS S5110/06Speciali Kaina: 68.00 €
68.00

Kad nusiskustumėte greitai, peiliukai pakelia, tuomet nuskuta ilgus ir trumpus plaukelius. Skuskitės greitai ir švariai. „MultiPrecision“ peiliukų sistema pakelia ir nukerpa visus plaukelius ir trumpus barzdaplaukius vos keliais brūkštelėjimais.
5 krypčių lanksčios galvutės greitam ir švariam skutimuisi. 5 krypčių „Flex“ galvutės juda nepriklausomai 5 kryptimis ir nuolat liečia jūsų odą, todėl greitai ir švariai nuskusite net kaklo ir žandenų liniją.
Pakelia plaukelius, kad nusiskustumėte itin švariai. Nusiskuskite dar švariau su „Super Lift & Cut“ technologija. Pirmasis peiliukas pakelia kiekvieną plauką, o antrasis peiliukas patogiai nupjauna jį žemiau odos lygio, todėl nuskutama itin švariai.
Nepriekaištingas ūsų ir žandenų apkirpimas uždedamu kirptuvu. Užfiksuokite odą tausojantį tikslų kirptuvą ir baikite koregavimą. Jis puikiai tinka ūsams palyginti ir žandenoms patrumpinti.
1 lygio baterijos ir kelioninio užrakto indikatoriai. Intuityviajame ekrane pateikiama susijusi informacija, leidžianti pasiekti nepriekaištingų skutimosi rezultatų: – 1 lygių baterijos indikatorius – Valymo indikatorius – Baterijos išsikrovimo indikatorius – Galvutės keitimo indikatorius – Kelioninio užrakto indikatorius
40 min. skutimosi be laido. 40+ min. skutimosi be laido – tai maždaug 13 skutimusi vienu įkrovimu. Arba skuskitės prietaisą įjungę į tinklą.
1 val. įkrovimo laikas. Kaskart įkrovę skuskitės ilgiau su energiją taupančiu, galingu ir ilgai veikiančiu ličio jonų akumuliatoriumi. Greitas įkrovimas per 5 minutes suteikia galimybę nusiskuti vieną kartą.
Barzdaskutę galima plauti tekančiu vandeniu. Tiesiog atidarykite galvutes ir gerai išskalaukite po tekančiu vandeniu.

Nuoroda: http://www.philips.lt/c-p/S5110_06/shaver-series-5000-sauso-skutimo-barzdaskute


 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: