Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
Barzdaskute PHILIPS S5320/06
4%
4%
0 / 5
0 stars, based on reviews

Barzdaskute PHILIPS S5320/06Kaina: 93.00 €
Speciali Kaina: 89.00 €
Sutaupyk: 4.00 €
93.00

Philips visame pasaulyje garsi bei pripažinta olandų kompanija, jos šūkis: "Išmаnumas ir paprastumas". Taikant šį moto, buvo sukurti ir kavos aparatai, kuriuose naudojamos naujausios technologijos, kuriomis lengva bei paprasta naudotis.

PHILIPS S5320/06:

• Nuskusite tankias barzdos vietas su 10 % didesne galia. Įjunkite „Turbo“ režimą ir tankias barzdos vietas skuskite greičiau su 10 % didesne galia.
• Kad nusiskustumėte greitai, peiliukai pakelia, tuomet nuskuta ilgus ir trumpus plaukelius. Skuskitės greitai ir švariai. „MultiPrecision“ peiliukų sistema pakelia ir nukerpa visus plaukelius ir trumpus barzdaplaukius vos keliais brūkštelėjimais.
• 5 krypčių lanksčios galvutės greitam ir švariam skutimuisi. 5 krypčių „Flex“ galvutės juda nepriklausomai 5 kryptimis ir nuolat liečia jūsų odą, todėl greitai ir švariai nuskusite net kaklo ir žandenų liniją.
• Barzdaskutę galima plauti tekančiu vandeniu. Tiesiog atidarykite galvutes ir gerai išskalaukite po tekančiu vandeniu.
• 3 lygių baterijos ir kelioninio užrakto indikatoriai. Intuityviame ekrane pateikiama informacija, leidžianti pasiekti nepriekaištingų skutimosi rezultatų: - 3 lygių baterijos indikatorius - Valymo indikatorius - Baterijos išsikrovimo indikatorius - Galvutės keitimo indikatorius - Kelioninio užrakto indikatorius
• 45 min. skutimosi be laido. 45+ min. skutimosi be laido – tai maždaug 15 skutimusi vienu įkrovimu. Arba skuskitės prietaisą įjungę į tinklą.
• 1 val. įkrovimo laikas. Kaskart įkrovę skuskitės ilgiau su energiją taupančiu, galingu ir ilgai veikiančiu ličio jonų akumuliatoriumi. Greitas įkrovimas per 5 minutes suteikia galimybę nusiskuti vieną kartą.
• Nepriekaištingas ūsų ir žandenų apkirpimas uždedamu kirptuvu. Užfiksuokite odą tausojantį tikslų kirptuvą ir baikite koregavimą. Jis puikiai tinka ūsams palyginti ir žandenoms patrumpinti.
• Pakelia plaukelius, kad nusiskustumėte itin švariai. Nusiskuskite dar švariau su „Super Lift & Cut“ technologija. Pirmasis peiliukas pakelia kiekvieną plauką, o antrasis peiliukas patogiai nupjauna jį žemiau odos lygio, todėl nuskutama itin švariai.
• 2 metų garantija, visame pasaulyje tinkama naudoti įtampa ir keičiami peiliukai. Visoms barzdaskutėms suteikiama 2 metų visame pasaulyje galiojanti garantija, be to, barzdaskutę galima naudoti su bet kuria įtampa. Peiliukai patvarūs, todėl juos reikia keisti tik kas 2 metus.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje


 

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: