Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Barzdaskutė Philips Shaver series 1000 S1510/42Speciali Kaina: 48.50 €
48.50

Philips buvo įkurta 1891m., kai Gerardas Philipsas ir jo tėvas įsteigė „Philips & Co“ Nyderlanduose, kur buvo gaminamos elektros lemputės ir kiti smulkūs elektros prietaisai. Į įmonę prisijungus broliui, per keletą metų Philips tapo viena iš pirmaujančių elektros lempučių gamintojų pasaulyje. Iki šių dienų kompanija nenustojo tobulėti ir siūlo labai platų elektros gaminių pasirinkima: Garso ir vaizdo aparatūra, asmeninės priežiūros įrenginai, motinos ir vaiko priežiūros gaminiai, buitiniai prietaisai, apšvietimo prekės, kompiuteriai ir jų priedai, planšetės, telefonai. Šiandien pagrindinis Philips tikslas yra padaryti pasaulį sveikesnį ir tvaresnį naujovių diegimo dėka.

Savybės:

Lengvai uždedama galvutė, skirta kelių dienų barzdelei formuoti. Naudokite uždedamą, kelių dienų barzdelei formuoti skirtą galvutę, norėdami sukurti nerūpestingos, kelių dienų barzdelės išvaizdą ir sukelti mažiau netvarkos. Patentuotas dizainas yra pritaikytas skustuvo galvutei. Kai kerpate, plaukeliai sugaunami skustuvo viduje, o jūs atrodote puikiai. Patvarūs, savaime pasigalandantys peiliukai užtikrina lengvą skutimą. Skuskitės lengvai. Patvarūs „CloseCut“ peiliukai pasigalanda patys kaskart juos naudojant. Galvutės juda 4 kryptimis, kad skusdami lengvai pasiektumėte kiekvieną linkį. „Flex“ galvutės, nepriklausomai judančios 4 kryptimis, prisitaiko prie kiekvieno veido linkio, kad lengvai nuskustumėte net kaklo ir žandenų liniją. Maksimali galia metų metus. Skuskite ilgiau kaskart įkrovę. Jūsų barzdaskutė veiks taip gal galingai metų metus, nes joje įmontuotas galingas ir efektyvus ličio jonų akumuliatorius. Aštuonios valandos krovimo – 40 min. skutimosi be laido. Daugiau nei 40 min. skutimosi be laido – tai maždaug 13 skutimųsi po aštuonių valandų įkrovimo. Šis skustuvas veikia tik be laido. Atidarykite paspausdami mygtuką, tada išvalykite šepetėliu. Tiesiog atidarykite galvutes ir naudodami pridėtą šepetėlį išvalykite susikaupusius plaukus. Puikiai tinka žandenoms ir ūsams trumpinti. Suteikite galutinį akcentą savo išvaizdai spyruokliniu kirpimo peiliuku. Puikiai tinka ūsams palyginti ir žandenoms patrumpinti. Veikia tik be laido. Ši barzdaskutė yra skirta naudoti tik be laido. Prieš skusdamiesi visada atjunkite laidą.

Techniniai duomenys:

Skutimo sistema „CloseCut“ peiliukų sistema Kontūrus atkartojanti 4 krypčių „Flex“ galvutės Baterijos tipas Ličio jonų Veikimo laikas 40 min. / 13 skutimų Įkrovimas Visiškai įkraunama per 8 val. Automatinis įtampos reguliavimas 100-240 V Maksimalus energijos naudojimas 2 W Budėjimo galia 0,1 W Keičiama galvutė SH30 keičiamas kas 2 metus Užded., kelių dienų barzd. skirta galv. Taip Spyruoklinis kirpimo peiliukas Taip Valymo šepetys Apsauginis gaubtelis Ekranas Išsikraunančios baterijos indikatorius Naudojimas be laido Atjunkite prieš naudojimą Rankenėlė Patogi ir ergonomiška rankena Spalva Juoda, karališka tamsiai mėlyna

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: