Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
Barzdos ir plaukų kirptuvas PHILIPS QG3340/16
8%
8%
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Barzdos ir plaukų kirptuvas PHILIPS QG3340/16Kaina: 40.00 €
Speciali Kaina: 37.00 €
Sutaupyk: 3.00 €
40.00

Philips visame pasaulyje garsi bei pripažinta olandų kompanija, jos šūkis: "Išmаnumas ir paprastumas". Taikant šį moto, buvo sukurti ir kavos aparatai, kuriuose naudojamos naujausios technologijos, kuriomis lengva bei paprasta naudotis.

PHILIPS QG3340/16:

• Kirpkite veido, kaklo bei žandenų plaukus ir sukurkite patinkančią išvaizdą. Naudodami viso dydžio kirptuvą be šukų galite sukurti norimą stilių ir suformuoti tvarkingas, tikslias linijas aplink barzdos kraštus.
• 18 reguliuojamų ilgių (1–18 mm) – lygiai nukirpsite barzdą ar barzdelę. Nukirpkite tiksliai norimo ilgio barzdą: tiesiog užfiksuokite tokį nustatymą, kuris geriausiai tinka norimai išvaizdai sukurti. Barzdos ir barzdelės šukas galima reguliuoti net 18 ilgių nustatymų nuo 1 mm iki 18 mm – tiksliai po 1 mm tarp kiekvieno nustatymo.
• Suformuokite tikslias linijas aplink barzdos ar smakro barzdos kraštus. Tiksliai formuokite linijas, kontūrus ir detales, kad sukurtumėte ar pakeistumėte stilių.
• Tiksliai nuskuskite nedideles sritis ant skruostų ir smakro. Tiksliai pašalinkite nepageidaujamus plaukus iš nedidelių sričių ant skruostų ir smakro, kad atrodytumėte tvarkingai.
• Tolygiai nukirpkite antakius ir žandenas. Tiksliai sušukuokite ir nukirpkite antakius bei žandenas, kad atrodytumėte tvarkingai.
• Švelniai pašalinkite nepageidaujamus nosies ir ausų plaukelius. Pašalinkite nepageidaujamus nosies ir ausų plaukelius – lengvai ir patogiai.
• 18 reguliuojamų ilgių (3–20 mm) – plaukus nukirpsite lygiai. Prižiūrėkite plaukų kirpimo stilių arba sukurkite naują nukirpdami įvairaus ilgio plaukus. Plaukų šukas galima reguliuoti naudojant 18 ilgių nustatymų nuo 3 mm iki 20 mm – tiksliai po 1 mm tarp kiekvieno nustatymo.
• Švelnūs odai, veiksmingi kirptuvo peiliukai – tobulas kirpimas. Kirpkite švelniai ir veiksmingai. Peiliukai savaime pasigalanda ir yra pagaminti iš tiksliai išgaląsto chromuoto plieno, todėl juos naudosite labai ilgai. Užapvalinti galiukai ir šukos leidžia švelniai ir saugiai braukti per odą.
• Įkrovus 10 valandų, galima naudoti 60 min. be laido. Naujos technologijos peiliukai mažina trintį leidžia prietaisu naudotis 70 % ilgiau, palyginti su ankstesniais modeliais.
• Kirptuvą galima plauti tekančiu vandeniu. Kaskart pasinaudoję tiesiog nuplaukite peiliukus ir šukas po tekančiu vandeniu, kad prietaisas veiksmingai veiktų ilgai.
• Kirptuvą bei jo priedus galite lengvai pasidėti ar įsidėti į kelionę. Savąjį kirptuvą „viskas viename“ tvarkingai susidėkite patogiame maišelyje, kuris padės apsaugoti prietaisą ir visus priedus jums keliaujant.
• 2 metų garantija, įtampa tinka visame pasaulyje, nereikia alyvos. Visi kūno priežiūros gaminiai sukurti naudoti ilgai. Jie parduodami su 2 metų pasauline garantija, juos galima naudoti su įvairia įtampa ir jų niekada nereikia sutepti.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: