Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Bekontaktis termometras ROSSMAX HC700Speciali Kaina: 49.50 €
49.50

Kompanija "Rossmax" turi daugiamatė patirtiį kuriant tiksliausius skaitmeninius prietaisus ir šiandien yra taikoma gaminant sveikatos priežiūrai bei kontrolei skirtoms prekėms, pritaikytoms naudoti namuose. "Rossmax" šiandien yra viena didžiausių sveikatos priežiūros prekių gamintojų pasaulyje. Produktai kuriami ir gaminami pasitelkiant aukščiausią kvalifikaciją turinčių inžinierių, mokslininkų, gydytojų. Šveicarišką kokybę, tikslumą, patikimumą ir konkurencingą kainą – visą tai turi kompanijos "Rossmax" gaminami produktai.

Klinikinis tikslumas

Šis kūno termometras yra kliniškai testuotas keliose didelėse mokomosiose ligoninėse remiantis ASTM E1965-98:2009 standarto protokolu, kuris apima pakankamai karščiuojančius ir normalios kūno temperatūros subjektus su patenkinamu klinikiniu pasikartojamumu ir matavimo tikslumą palyginus su konkurentiniais oralinės temperatūros matavimo rodmenimis.

Telefoto matavimas

Rossmax naujas telefoto termometras siūlo nuoseklų ir didesnio atstumo (10 cm) temperatūros matavimą neliečiant odos.

ROSSMAX HC700 techniniai duomenys:

Matavimo atstumas iki 10 cm; Matavimas per 1 sek.; Matuoja temperatūrą smilkinyje; Matuoja daiktų temperatūrą; Karščiavimo signalas; 9 matavimų atmintis; Apšviestas ekranas; C/F skalės; Automatinis išsijungimas; Išsikraunančios baterijos signalas; Išoriniai išmatavimai: 100 x 50 x 160 (a) mm Svoris: 141 g Savaiminė patikra dėl klaidų; 5 metų garantija. Atitinka tikslumo standartą ASTM E1965-98:2009 

Bekontaktis termometras ROSSMAX HC700 - higieniškas, greitas ir tikslus temperatūros matavimas, idealus pasirinkimas turintiems vaikų. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: