Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
Belaidis dulkių siurblys ELECTROLUX ZB3220SP
1%
1%
3.3 / 5
3.3 stars, based on 3 reviews

Belaidis dulkių siurblys ELECTROLUX ZB3220SPKaina: 309.00 €
Speciali Kaina: 305.00 €
Sutaupyk: 4.00 €
309.00

Electrolux užsiima elektros prietaisų, skirtų naudotis virtuvėse ir lauke, taip pat įvairių valymo prietaisų gamyba. Įmonė pagrindinį dėmesį skiria naujovėms, kurios yra itin sumaniai projektuojamos, siekiant patenkinti visų klientų poreikius, būtent tai lemia, jog Electrolux yra pasaulio lyderis buities prietaisų gamybos srityje.

Savybės:

Įkrovimo indikatorius : Mėlyna lemputė rodo, kada dulkių siurblį reikia įkrauti. Li-Ion baterija - ilgesnis veikimas ir geresni valymo rezultatai: Li-Ion baterija - ilgesnis veikimas ir geresni valymo rezultatai Greitai nuimamas šepetys : Šepetys yra nuimamas vienu mygtuko spustelėjimu, kad jį būtų galima lengvai išvalyti. „BrushRollClean™“ technologija: Mes žinome, kaip erzina į šepečio veleną įsisukę plaukai ir pluoštai. Naudojant šią unikalią funkciją šepečio velenas išvalomas paprasčiausiai paspaudus antgalio viršuje esantį pedalą. Ličio akumuliatoriai: Galingi ličio akumuliatoriai ilgesniam laikui suteikia daugiau galios. Savarankiškai stovinčio prietaiso dizainas: Skamba telefonas ar turite padaryti pertrauką? Padėkite gaminį bet kur ir bet kada. „Snap Clean“ filtro funkcija : Patogi smarkaus valymo funkcija suteikia galimybę lengvai prižiūrėti ir išlaikyti „Ergorapido“ geriausios formos. Cikloninė filtrų sistema: Galingesnis variklio ventiliatorius ir 50 % didesnis, gofruotas dvigubos filtracijos filtras pagerina „Ergorapido“ veikimą. Šviesdiodinės lemputės „DustSpotter™“: Įjungę šviesdiodines lemputes „DustSpotter™“ lengvai surasite kiekvieną mažą trupinėlį.

Techniniai duomenys:

Baterijos tipas:Li-ion Krovimo laikas, val.:4 Minimalaus režimo veikimo laikas, min.:45 Maksimalaus režimo veikimo laikas, min.:15-16 Dvigubas filtravimas Dulkių talpa, l.:0.5 Tipas:Be maišelio

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: