Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
3.2 / 5
3.2 stars, based on 10 reviews

Blenderis BOSCH MSM66150Speciali Kaina: 40.25 €
40.25
600 vatų – galia ir patogumas.

Galingas, skleidžiantis mažai garso ir vibracijų. 600 vatų variklis greitai susitvarko su bet kuo, ką norite maišyti ar smulkinti – ir yra nepaprastai patogus.

„ErgonomicDesign“ – paprasčiau ir lengviau.

Ergonomiško dizaino rankena, padengta „SoftTouch“ paviršiumi suteikia papildomo patogumo atliekant bet kokį veiksmą. Patogumo suteikia ir lengvumas bei dideli, lengvai naudojami mygtukai.

12 greičių – nesuskaičiuojamos galimybės

Kad ir kas tai bebūtų – majonezas, kūdikių maistas ar sriuba, pjaustymas, kapojimas ar maišymas – kiekvienai užduočiai galimas optimalus greitis, su turbo funkcija, jei prireiktų.

Turbo mygtukas – kai reikia visos galios.

Papildomas turbo mygtukas suteikia maksimalią galią vos jį palietus, kad galėtumėte greitai ir lengvai įgyvendinti savo idėjas bei kaskart pasiekti optimalių rezultatų.

„AntiSplash“ – apsaugai nuo aptaškymo.

Nervinantys aptaškymai gaminant maistą yra praeitis dėl „AntiSplash“ optimizuoto dizaino maišytuvo pagrindo. Kad Jūsų darbas būtų paprastas, patogus ir, visų svarbiausia, švarus.

BOSCH MSM66150 techniniai duomenys:

600 watt 12 greičio reguliavimo pakopų Papildomas maksimalaus galingumo turbo mygtukas Aukštos kokybės kojelė iš nerūdijančio plieno mixxo quattro - keturbriaunis nerūdijančio plieno peiliukas pasiekia efektyvesnį, geresnį ir greitesnį rezultatą Tylus, mažai vibruojantis variklis Patogus valdymas dideliais mygtukais ir ergonomiška rankena padengta minkšta danga Specialiu mechanizmu lengvai nuimamas maišytuvo kotas Plaktuvo kojelę ir visus priedus (išskyrus pavaros dalį) galima plauti indaplovėje Universalus smulkintuvas su nuimamu smulkinimo peiliu iš nerūdijančio plieno (žolelėms, riešutams, mėsai, sūriui ir kt.) Plakimo šluotelės iš nerūdijančio plieno Skaidri sugraduota maišymo/matavimo taurė su dangteliu šviežiam ir švariam šaldymui Jūsų šaldytuve.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Apie gamintoją:

BOSCH yra pasaulyje pirmaujanti buitinės technikos gamintoja. Įmonės strateginis tikslas yra kurti sprendimus skaitmenizuotam gyvenimui, ir gerinti gyvenimo kokybę visame pasaulyje savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: