Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Blenderis Bosch MSM88160Speciali Kaina: 69.50 €
69.50
„QuattroBlade Pro“ – greitai ir tobulai supjaustyti ingredientai.

Inovatyvus naujosios rankinio maišytuvo ertmės dizainas su išskirtiniais golfo kamuoliuko stiliaus skyriais užtikrina, kad ingredientai bus sumaišyti tobulai. Taip yra todėl, kad rankinio maišytuvo ertmės struktūra nukreipia ingredientus tiesiai į besisukantį „QuattroBlade Pro“. Be to, vartotojai pastebės, kad prietaisas nebeprisisiurba prie matavimo stiklinės dugno, kaip tai būdavo būdinga ankstesniems.

12 greičių – nesuskaičiuojamos galimybės

Kad ir kas tai bebūtų – majonezas, kūdikių maistas ar sriuba, pjaustymas, kapojimas ar maišymas – kiekvienai užduočiai galimas optimalus greitis, su turbo funkcija, jei prireiktų.

Turbo mygtukas – kai reikia visos galios.

Papildomas turbo mygtukas suteikia maksimalią galią vos jį palietus, kad galėtumėte greitai ir lengvai įgyvendinti savo idėjas bei kaskart pasiekti optimalių rezultatų.

„AntiSplash“ – apsaugai nuo aptaškymo.

Nervinantys aptaškymai gaminant maistą yra praeitis dėl „AntiSplash“ optimizuoto dizaino maišytuvo pagrindo. Kad Jūsų darbas būtų paprastas, patogus ir, visų svarbiausia, švarus.

„HelixCord“ – daugiau lankstumo virtuvėje.

Ypač ilgas ir lankstus sraigtinis laidas yra labai paprastas naudoti dirbant virtuvėje ir suteikia maksimalią judesių laisvę ir patogumą.

Bosch MSM88160 techniniai duomenys:

800 watt 12 greičio reguliavimo pakopų Papildomas maksimalaus galingumo turbo mygtukas Aukštos kokybės nerūdijančio plieno plaktuvo kojelė su inovatyviais keturių sparnelių QuattroBladePro ašmenimis puikiems rezultatams Tylus, mažai vibruojantis variklis Puikus valdymas dėka neslystančios SoftTouch rankenos, ergonomiškos formos ir didelių valdymo mygtukų Lankstus spirale susuktas laidas Specialiu mechanizmu lengvai nuimamas maišytuvo kotas Plaktuvo kojelę ir visus priedus (išskyrus pavaros dalį) galima plauti indaplovėje Praktiška ir didelė pjaustyklė smulkina žoleles, režiešutus, svogūnus, mėsą, sūrį Plakimo šluotelės iš nerūdijančio plieno Graduotas plaktuvo indas su dangteliu

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Apie gamintoją:

BOSCH yra pasaulyje pirmaujanti buitinės technikos gamintoja. Įmonės strateginis tikslas yra kurti sprendimus skaitmenizuotam gyvenimui, ir gerinti gyvenimo kokybę visame pasaulyje savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: