Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Drabužių garintuvas Philips ComfortTouch Advanced GC576/60Speciali Kaina: 195.00 €
195.00

Philips buvo įkurta 1891m., kai Gerardas Philipsas ir jo tėvas įsteigė „Philips & Co“ Nyderlanduose, kur buvo gaminamos elektros lemputės ir kiti smulkūs elektros prietaisai. Į įmonę prisijungus broliui, per keletą metų Philips tapo viena iš pirmaujančių elektros lempučių gamintojų pasaulyje. Iki šių dienų kompanija nenustojo tobulėti ir siūlo labai platų elektros gaminių pasirinkima: Garso ir vaizdo aparatūra, asmeninės priežiūros įrenginai, motinos ir vaiko priežiūros gaminiai, buitiniai prietaisai, apšvietimo prekės, kompiuteriai ir jų priedai, planšetės, telefonai. Šiandien pagrindinis Philips tikslas yra padaryti pasaulį sveikesnį ir tvaresnį naujovių diegimo dėka.

Automatiškai persijungia į budėjimo režimą, kad nereikėtų jaudintis

Garintuvo režimas automatiškai persijungia į budėjimo režimą, kai vandens bakelis yra tuščias, tad galite nesijaudinti, net jei pamiršite garintuvą išjungti.

Saugu naudoti visiems lyginamiems audiniams; užtikriname, kad nesudeginsite

Garintuvą saugu naudoti su visais lyginamais audiniais ir drabužiais. Garų plokštę galima saugiai prispausti prie bet kokio drabužio nerizikuojant sudeginti – puikus sprendimas lyginant švelnius audinius, tokius kaip šilkas.

Silikoninė garų žarnelė be PVC

Garų žarnelė pagaminta iš silikoninės medžiagos, kuri yra saugus ir sveikas pasirinkimas naudoti su garu. Kadangi svarbus jūsų šeimos saugumas ir sveikata, garų žarnelei pagaminti nenaudojamas PVC.

Naudojant nepertraukiamus garus pašalinami kvapai ir sunaikinama 99,9 %* bakterijų

Karšti garai atnaujina drabužius ir sunaikina iki 99,9 % bakterijų*. Rečiau plaudami ir sausai valydami sutaupysite laiko ir pinigų, o drabužius vilkėsite ilgiau.

Naudojant audinių šepetėlį garai giliau įsiskverbia į storus drabužius

Storesnių audinių drabužiams naudokite šepetėlio priedą, kad geriau įsiskverbtų garai ir pasiektumėte puikių rezultatų.

„SmartFlow“ garų padas – puikūs rezultatai

Naudodami technologiją „SmartFlow“ užtikrinsite puikius lyginimo rezultatus, nes optimizuotas garų srautas kaitina garų padą. Taip garų padas išlieka optimalios, saugios temperatūros lyginant visus audinius ir efektyviai išvengiama drėgnų dėmių.

5 garų nustatymai skirtingiems audiniams

Pasirinkite pageidaujamą garų nustatymą optimaliems rezultatams garinant skirtingus audinius. Naudokite mažai garų plonesniems audiniams ir galingesnį nustatymą storesniems audiniams ir paltams.

Su „Hang&Lock“ pakabas tvirtai laikysis savo vietoje

Mūsų unikali funkcija „Hang & Lock“ laiko drabužių pakabą jo vietoje, kad būtų patogu garinti, ir neleidžia pakabui svyruoti arba nukristi.

Paprasta suformuoti klostes naudojant klosčių formavimo priedą Galingi nepertraukiami garai greitai šalina raukšles Kalkių šalinimas „Easy Rinse“, kad ilgai naudotumėte efektyviai

Reguliariai naudokite paprastą nuosėdų šalinimo funkciją, kad jūsų prietaisas veiktų ilgiau.

„AirStretch“ technologija – geresni lyginimo rezultatai

Oro siurbimo technologija leidžia greičiau ir geriau išlyginti. Ši pažangi „AirStretch“ technologija naudoja reguliuojamą siurbimo jėgą ir švelniai pritraukia bei išlygina drabužį dėl giliau įsiskverbiančių garų. Toks derinys padeda pasiekti puikių lyginimo rezultatų net viena ranka.

Philips ComfortTouch Advanced GC576/60 techniniai duomenys:

Techninės savybės:

„AirStrech“ technologija Taip Visiems lyginamiems audiniams Taip

Paprasta naudoti:

Saugu lyginti visus lyginamus audinius Net tokiems gležniems kaip šilkas Lygintuvo padas „SmartFlow“ garų padas Vandens bakelio talpa 1800 ml Išimamas vandens bakelis Taip „Hang&Lock“ Taip Žarnelės ilgis 1,3 m Maitinimo laido ilgis 1,6 m Silikoninė garų žarnelė Taip Automatinis išsijungimas Taip

Dydis ir svoris:

Pakuotės matmenys (P x A x I) 37 x 46 x 64,5 cm Gaminio matmenys (P x A x I) 33 x 173 x 37 cm

Konstrukcija:

Spalva Auksinė „Chalky camel gold“

Greitai šalina raukšles:

Nepertraukiamas garas iki 42 g/min Maitinimas Maks. 2200 W Parengta naudoti


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: