Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
0 / 5
0 stars, based on reviews

Drabužių garintuvas Philips GC558/30Speciali Kaina: 174.50 €
174.50

Philips buvo įkurta 1891m., kai Gerardas Philipsas ir jo tėvas įsteigė „Philips & Co“ Nyderlanduose, kur buvo gaminamos elektros lemputės ir kiti smulkūs elektros prietaisai. Į įmonę prisijungus broliui, per keletą metų Philips tapo viena iš pirmaujančių elektros lempučių gamintojų pasaulyje. Iki šių dienų kompanija nenustojo tobulėti ir siūlo labai platų elektros gaminių pasirinkima: Garso ir vaizdo aparatūra, asmeninės priežiūros įrenginai, motinos ir vaiko priežiūros gaminiai, buitiniai prietaisai, apšvietimo prekės, kompiuteriai ir jų priedai, planšetės, telefonai. Šiandien pagrindinis Philips tikslas yra padaryti pasaulį sveikesnį ir tvaresnį naujovių diegimo dėka.

„MyEssence“ skirta drabužiams atnaujinti naudojant mėgstamus kvapus

Su mūsų pažangiu „MyEssence“ kvepalų dangteliu bet kada panorėję atnaujinsite drabužius naudodami mėgstamus kvapus.

Naudojant nepertraukiamus garus pašalinami kvapai ir sunaikinama 99,9 %* bakterijų

Karšti garai atnaujina drabužius ir sunaikina iki 99,9 % bakterijų*. Rečiau plaudami ir sausai valydami sutaupysite laiko ir pinigų, o drabužius vilkėsite ilgiau.

5 garų nustatymai skirtingiems audiniams

Pasirinkite pageidaujamą garų nustatymą optimaliems rezultatams garinant skirtingus audinius. Naudokite mažai garų plonesniems audiniams ir galingesnį nustatymą storesniems audiniams ir paltams.

Su „Hang&Lock“ pakabas tvirtai laikysis savo vietoje

Mūsų unikali funkcija „Hang & Lock“ laiko drabužių pakabą jo vietoje, kad būtų patogu garinti, ir neleidžia pakabui svyruoti arba nukristi.

Saugu naudoti visiems lyginamiems audiniams; užtikriname, kad nesudeginsite

Garintuvą saugu naudoti su visais lyginamais audiniais ir drabužiais. Garų plokštę galima saugiai prispausti prie bet kokio drabužio nerizikuojant sudeginti – puikus sprendimas lyginant švelnius audinius, tokius kaip šilkas.

Automatiškai persijungia į budėjimo režimą, kad nereikėtų jaudintis

Garintuvo režimas automatiškai persijungia į budėjimo režimą, kai vandens bakelis yra tuščias, tad galite nesijaudinti, net jei pamiršite garintuvą išjungti.

Galingi nepertraukiami garai greitai šalina raukšles Itin ilga atrama „StyleBoard“ geresniems rezultatams nuo viršaus iki apačios

Itin ilga atrama „StyleBoard“ yra patikima atrama garinant. Tiesiog suspauskite audinį tarp garų plokštės ir atramos, kad būtų lengviau garinti ir matytumėte aiškius rezultatus nuo viršaus iki apačios.

Su technologija „FlexHead“ lengvai pasieksite drabužio apačią

Su pažangia technologija„FlexHead“ lengvai garinsite drabužius iki apačios, reikės mažiau lenktis ir klauptis. Naudojant lanksčią garų plokštę užtikrinamas maksimalus kontaktas su audiniu, tad mažiau garų sklinda pro šonus ir pasiekiama efektyvių rezultatų.

Kalkių šalinimas „Easy Rinse“, kad ilgai naudotumėte efektyviai

Reguliariai naudokite paprastą nuosėdų šalinimo funkciją, kad jūsų prietaisas veiktų ilgiau.

Philips GC558/30 techniniai duomenys:

„MyEssence“ kvepalų dangteliai Taip „FlexHead“ Taip Saugu lyginti visus lyginamus audinius Net tokiems gležniems kaip šilkas Vandens bakelio talpa 1800 ml Išimamas vandens bakelis Taip „Hang&Lock“ Taip Žarnelės ilgis 1,3 m Maitinimo laido ilgis 1,6 m Silikoninė garų žarnelė Taip Automatinis išsijungimas Taip Pakuotės matmenys (P x A x I) 37 x 46 x 64,5 cm Gaminio matmenys (P x A x I) 33 x 173 x 37 cm 2 metų garantija, galiojanti visame pasaulyje Taip „StyleBoard“ Taip Nepertraukiamas garas iki 40 g/min Maitinimas Maks. 2000 W Slėgis barų Parengta naudoti


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: