Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
3.5 / 5
3.5 stars, based on 30 reviews

Drėgmės surinkėjas FRAL Dry Digit 20 LCDSpeciali Kaina: 189.00 €
189.00

Oro sausintuvas Fral Drydigit 20 LCD

Tai profesionalios daugiau nei 25 metų patirtį turinčios ir pramoniniame sektroriuje lyderiaujančios Italų kompanijos Fral gaminys. Fral kompanijos drėgmės surinktuvai pasižymi aukšta kokybe bei patikimumu. Drėgmės surinktuvas Drydigit 20 LCD gali būti naudojamas gyvenamose patalpose, garaže, rūsyje, džiovinimo patalpose, bibliotekose ir daugelyje kitų patalpų.


Tylus: modelis Drydigit 20LCD pasižymi ypač tyliu veikimu, jo skleidžiamas garsas tik 38 dB, gali būti naudojamas net miegamajame.
Didelis našumas: surenka iki 22 l drėgmės per 24val.
Du veikimo rėžimai: pirmas greitis tiks kuomet reikalingas tylesnis veikimas, antras tuomet kai reikalingas intensyvesnis drėgmės rinkimas
Paprastas valdymas: nesudėtingas valdymas leis greitai nustatyti norimus parametrus.
Automatinis nustatyto drėgnumo palaikymas: drėgmės surinkėjas išsijungs pasiekęs nustatytą drėgnumą ir vėl įsijungs drėgmei pakilus.
Infomarmatyvus LCD ekranas: bet kuriuo metu galite stebėti esančią patalpos temperatūrą, bei drėgnumą.
Apsauga nuo vandens persipylimo: vandens talpyklai prisipildžius drėgmės surinktuvas automatiškai išsijungia ir signalizuoja informuodamas, jog būtina išpilti sukauptą vandens kiekį.
Tiesioginis vandens nubėgimas: drėgmės surinktuvas turi drenažo jungtį, prie kurios prijungus žarną vanduo bėgs ne į vandens talpyklą, o tiesiogiai į drenažo sistemą.
Laikmatis 12val: galimybė nustatyti drėgmės surinktuvo išsijungimą.
Drėgmės surinkimas: 22 l/24h
Oro srautas: 250 cm3/h
Šaldymo reagentas : R410a
Šaldymo reagento kiekis: 160 g
Rekomenduojamas patalpos tūris: 250 m3
Darbinė aplinka: 7-35 °C
Lengvai trasnportuojamas: lengvas, turi ratukus, todėl nesudėtingai perstumiamas į kitą kambarį ar patalpą. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: