Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dujinė viryklė Beko FSE63110DWSpeciali Kaina: 236.00 €
236.00

BEKO virtuvės įranga garsėja puikia išvaizda ir funkcijų gausa. BEKO – tai globalus ir inovatyvus prekės ženklas, kuris turėjo įsiklausyti į daugybės savo vartotojų nuomonę ir išanalizuoti jų poreikius daugiau negu 115-oje pasaulio šalių, kad taptų būtent tokiu, koks yra šiandien. Vienas iš pagrindinių BEKO siekių būti prieinamu, įdomiu ir patraukliu prekės ženklu bet kokiam vartotojui.  

Apatinis kaitinimo elementas + konvekcija

Apatinio kaitinimo elemento ir konvekcijos veikimas vienu metu užtikrina geresnį apatinės patiekalo dalies iškepimą.

Booster

Greito įkaitinimo funkcija Booster žymiai palengvina kepimą. Ją paleidus orkaitėje įjungiami visi šilumos šaltiniai, kad būtų greitai pasiekta reikiama temperatūra, tada grįžtama į pasirinktą režimą. Su šia funkcija nebereikia pergyventi, kad pamiršome iš anksto įkaitinti orkaitę.

Grilis

Ši funkcija idealiai tinka mėsos, dešrelių, sumuštinių arba žuvies kepimui.

Kepimas ir konvekcija

Tuo pačiu metu veikiant apatiniam ir viršutiniam kaitinimo elementui bei konvekcijai kepimas gali būti greitesnis! Idealiai tinka, pvz., kepti sausainius!

Konvekcija

Vienu metu naudojant žiedinį kaitinimo elementą ir ventiliatorių garantuojama, kad kepsnys, net ir didelis, bus optimaliai iškeptas, tuo tarpu konvekcija užtikrina tolygų apkepimą iš visų pusių. Konvekcija suteikia galimybę vienu metu naudoti keletą orkaitės aukštų ir kepti keletą porcijų.

Tradicinis kepimas

Apatinis ir viršutinis kaitinimo elementas šildo patiekalą tuo pačiu metu. Tai idealus sprendimas kepant pyragus, mėsą ir kitus patiekalus, kai norime gauti traškančią plutelę.

Vientiso stiklo durelės

Orkaitės durelės ir iš vidaus, ir iš išorės yra vientiso stiklo, be varžtų ir lenkimų, todėl jas lengviau valyti. Kai kuriuose modeliuose galima išimti vidinį stiklą, taip sudarant galimybę geriau išvalyti dureles.

Energijos klasė A

Energijos klasės A Beko produktai - tai natūralios aplinkos apsaugos garantija ir Jūsų šeimos biudžeto lėšų taupymas.

Valymas garais

Ši funkcija padeda suminkštint pačius didžiausius nešvarumus ir riebalus, todėl orkaitės kameros valymas yra dar paprastesnis.

Techniniai duomenys:

Matmenys:

Aukštis 85 cm Gylis 60 cm Plotis 60 cm 46.900 Kaitviečių skaičius ir tipas 3 Gas + 1 Elektrinis

Kaitlentė:

Priekinė kairė 2.9 KW Galinė kairė Ø180 mm - 1000W (HP) Priekinė dešinė 1 kW Galinė dešinė 2 kW

Orkaitė:

Orkaitės tipas Fan Assisted Cooking Kepimo funkcijos 6 Naudinga talpa 66 l Konvekcija Taip Grilio tipas Elektrinis Grill Apšvietimas 1 x Round light (Rear)

Specifikacija:

Laikmatis Mechanical Minute Minder - with Cut-off Vientiso stiklo durelės Taip Durelių stiklo sluoksnių skaičius 3

Priedai:

Standartinė kepimo skarda 1 Kepimo grotelės 1

Parametrai:

Energijos klasė A Energijos sąnaudos gaminant įprastai 0.91 Energijos sąnaudos gaminant su konvekcija 0.88 Valymas garais Taip Viršutinis dangtis Taip - Stiklinė Gilus stalčius 0

Dujinė viryklė Beko FSE63110DW - modernus dizainas ir pažangiausios funkcijos, užtikrinančios neprilygstamus gaminimo rezultatus. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: