Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
3.1 / 5
3.1 stars, based on 18 reviews

Dujinė viryklė SMEG TR90X1Speciali Kaina: 2509.00 €
2509.00

Aukščiausia medžiagų kokybė, moderniausios, nuolat tobulinamos bei kompanijos vardu patentuojamos technologijos, nuolatinis produkcijos tikrinimas bei kiekvienos detalės tobulinimas – visa tai slypi SMEG pavadinime.
Virtuvės techniką gaminanti italų kompanija, jau daugiau kaip 60 metų tarptautinei rinkai pristatanti savo gaminius, klientus paperka savo filosofija, kurią galima nusakyti dviem žodžiais – technologija ir stilius. Tai derinys, kurio ši kompanija aistringai siekia ir po kuriuo didžiuodamasi pasirašo „Made in Italy“. Kiekvienoje SMEG produktų linijoje yra pristatomi gaminiai, priskiriami įvairioms klasėms – nuo ekonominės iki prabangios. Gaminio klasė priklauso nuo jame įdiegtų funkcinių galimybių bei apdailos, tačiau net ir ekonominės klasės SMEG technika atrodo lygiai taip pat gerai, kaip ir išskirtinai prabangūs gaminiai. 

SAVYBĖS:
Nerūdijančio plieno spalva,
90 cm. Pločio, laisvai pastatoma kombinuota viryklė su el. Orkaite ir dujiniu paviršiumi su 5 kaitvietėmis.
Kairė galinė -1,8kw, kairė priekinė - 2,9kw, centrinė - 5,0kw, dešnė priekinė - 1,0kw, dešnė galinė - 1,8kw,
Automatinis uždegimas, apsauga nuo dujų nutekėjimo, špižiniai puodų laikikliai.
8 funkcijų orkaitė, kaitinimas iš apačios, kaitinimas iš viršaus ir iš apačios, grilius su ventiliatoriumi, galinis kaitinimas su ventiliatoriumi, grilius, turbo kaitinimas, ECO - ekonominis kaitinimas, grilius + iešmas.
Laikrodis, laikmatis su automatiniu orkaitės įjungimu ir išjungimu, garsinis signalas gaminimo pabaigoje, 4 gaminimo lygiai, talpa 119l, lengvai valoma "Ever clean" emalė, dviejų lygių halogeninis vidaus apšvietimas, trijų stiklų durelės, katalitinė sienelė, iešmas, temperatūros nustatymas 50°C - 260°C. Indų saugojimo stalčius.
Energijos klasė B. Bendras el. Galingumas 4,1kw, srovės stiprumas 18A.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: