Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dujinė viryklė su dujine orkaite Hansa FCGX61109Speciali Kaina: 311.00 €
311.00
Steam Cleaning

Dėl labai lygios emalio struktūros, valymas yra lengvas, greitas ir efektyvus. Tiesiog įpilkite 0,5 l vandens į kepimo skardą, dėkite į orkaitę, nustatykite temperatūrą iki 50 ° C, įprastą režimą 30 min. arba supilkite vandenį ir įjunkite Clean funkciją ekrane. Kai garai prasiskverbia ir suminkština užterštas orkaitės sieneles, galite viską nuvalyti drėgna šluoste arba kempine, kad paviršius vėl būtų blizgus ir švarus.

Receptai ant durų

Receptai vidinėje orkaitės durų pusėje yra praktinis vadovas patogioje vietoje - juose yra informacija apie indų rūšis, temperatūrą, lygius ir kepimo laiką.

Liepsnos apsauginis vožtuvas

Kaitlentė nedelsiant nutrauks dujų tiekimą, jei liepsna netyčia užges. Tai reiškia, kad maisto gaminimas visada saugus.

Iešmas

Naudingas aksesuaras ruošiant traškius auksinės spalvos mėsos patiekalus, ypač vištienos patiekalus. Geriausias poveikis pasiekiamas, kai rotisserie naudojama kartu su griliumi arba griliumi ir šiluma iš viršaus (super rotisserie).

Auto uždegimas mygtuke

Labai patogus sprendimas su uždegimo funkcijos jungikliu. Tiesiog paspauskite ir pasukite jungiklį norėdami pradėti virimo procesą, liepsna užsidegs automatiškai.

Stalčius ant ratukų

Stalčiai po orkaite yra ant ratukų, todėl juos lengva judinti, tai gera vieta laikyti puodus, keptuves ir kitus indus.

Lengvai valomų durų sistema

Su nauja durų konstrukcija tai saugu ir lengva pašalinti stiklą iš orkaitės neišimant visų durų. Dvi kabės durų viršuje rodo, kad nereikia jokių įrankių ir jūs tai galite padaryti patys. Dabar palaikyti švarą orkaitėje yra labai lengva.

Energijos klasė A

Įvesdama šalia naujausių technologijų proekologiškus sprendimus, Hansa rūpinasi naturalia aplinka. Dėl to visos vyriklės, orkaitės bei kaitlentės priklauso A energijos klasei. Aukščiausia A energijos klasė užtikrina mažesnes sąskaitas už energijos sunaudojimą.

Hansa FCGX61109 techniniai duomenys:

YPATYBĖS:

Kepimo režimų skaičius: 2 Orkaitės tipas: Dujinis Standartiniai jungikliai

ĮRANGA:

Padėklų skaičius: 2 Auto uždegimas mygtuke Džiovinimo lentyna Emaliuotos grotelės Iešmas Lengvai valomas emalis Lengvai valomų durų sistema Liepsnos apsauginis vožtuvas  Minutės signalas Priekio tipas: Orkaitės durelės su 3 stiklais Padėklų tipas: Plokščias padėklas, Gilus padėklas Padėklų paviršius: Procook kepimo skarda Receptai ant durų Refleksinis stiklas Stalčius ant ratukų Standartinis apšvietimas Steam Cleaning Stiklinis dangtis Termostatas 

KAITINIMO ZONOS:

Didelis degiklis 9 cm (3 kW) Papildomas degiklis 4 cm (1,0 kW) Standartinis degiklis 6,5 cm (1,75 kW): 2 vnt.

TECHNINIAI DUOMENYS:

Aukštis 85 cm Kaitlentės tipas: Dujinis Plotis 60 cm Kaitvietės paviršius: Inox Gylis 60 cm Spalva Nerūdijančio plieno Energijos klasė A Orkaitės talpa 56 l Pilnutinė galia 2 kW Energijos suvartojimas paprastu režimu 6,2 kWh Energijos suvartojimas su ventiliatoriaus režimu 6,2 kWh Ertmės spalva: Juodas Supergrill 2000 W

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Apie gamintoją:

Hansa yra gerai žinomas Europos buitinės technikos gamintojas, kurio produktai yra parduodami 20-yje šalių. Rytų Europos rinkoje tai yra populiariausias pasirinkimas. Beveik 70 metų buitinės technikos gamybos patirtis leido išvystyti platų ir įvairų prietaisų pasirinkimą, kuris dizaino ir technologiniu aspektu patenkina milijonų vartotojų poreikius. Hansa siūlomi prietaisai leidžia sukurti patogią ir malonią virtuvę. Įrenginiuose naudojami sprendimai yra tokie pažangūs, kad gali įvykdyti revoliuciją bet kokioje virtuvėje. Kuriami produktai atrodo stilingai ne tik dėl unikalaus dizaino, bet labiausiai dėl naudojamų aukštos kokybės medžiagų bei skiriamo dėmesio net mažiausios detalėms. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: