Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dujinė viryklė su elektrine orkaite Hansa FCMW59099Speciali Kaina: 228.00 €
228.00
Hot air circulation

Speciali danga suteikia galimybę liesti paviršių, jo neištepant. Tai reiškia, kad ant paviršiaus nelieka jokių riebaluotų pirštų antspaudų, o jūs galite daugiau laiko praleisti su šeima vietoj to, kad valytumėte nešvarumus.

Receptai ant durų

Receptai vidinėje orkaitės durų pusėje yra praktinis vadovas patogioje vietoje - juose yra informacija apie indų rūšis, temperatūrą, lygius ir kepimo laiką.

Liepsnos apsauginis vožtuvas

Kaitlentė nedelsiant nutrauks dujų tiekimą, jei liepsna netyčia užges. Tai reiškia, kad maisto gaminimas visada saugus.

Greitas pašildymas

Jūs galite naudoti šią funkciją, kad pasiektumėte norimą temperatūrą per trumpiausią įmanomą laiką. Orkaitė įkaista iki 150 ° C per 4 minutes, 20% greičiau nei standartinėse orkaitėse. Dabar jūs galite sutelkti dėmesį į kepimą, o ne laukti, kol orkaitė pasieks tinkamą temperatūrą. Maisto pašildymas taip pat yra lengvesnis.

Atitirpinimas

Ši speciali funkcija tinkama daugelio maisto produktų atitirpinimui, pavyzdžiui, mėsos, žuvies, duonos ir pyragų. Tai galima padaryti per akimirką.

Stabilios ketaus keptuvės atramos

Taip pat yra lengva valyti, ketaus keptuvės laikikliai yra labai atsparūs ir stabilūs tokiu būdu užtikrinamas lengvas ir saugus naudojimas.

Auto uždegimas mygtuke

Labai patogus sprendimas su uždegimo funkcijos jungikliu. Tiesiog paspauskite ir pasukite jungiklį norėdami pradėti virimo procesą, liepsna užsidegs automatiškai.

Stalčius ant ratukų

Stalčiai po orkaite yra ant ratukų, todėl juos lengva judinti, tai gera vieta laikyti puodus, keptuves ir kitus indus.

Lengvai valomų durų sistema

Su nauja durų konstrukcija tai saugu ir lengva pašalinti stiklą iš orkaitės neišimant visų durų. Dvi kabės durų viršuje rodo, kad nereikia jokių įrankių ir jūs tai galite padaryti patys. Dabar palaikyti švarą orkaitėje yra labai lengva.

Energijos klasė A

Įvesdama šalia naujausių technologijų proekologiškus sprendimus, Hansa rūpinasi naturalia aplinka. Dėl to visos vyriklės, orkaitės bei kaitlentės priklauso A energijos klasei. Aukščiausia A energijos klasė užtikrina mažesnes sąskaitas už energijos sunaudojimą.

Hansa FCMW59099 techniniai duomenys:

Padėklų skaičius: 2 Atitirpinimas Auto uždegimas mygtuke Baltas emaliuotas dangtis Džiovinimo lentyna Greitas pašildymas Hot air circulation  Lengvai valomas emalis Lengvai valomų durų sistema Liepsnos apsauginis vožtuvas  Priekio tipas: Orkaitės durelės su 3 stiklais Padėklų tipas: Plokščias padėklas, Gilus padėklas Padėklų paviršius: Procook kepimo skarda Receptai ant durų Stabilios ketaus keptuvės atramos Stalčius ant ratukų Standartinis apšvietimas  Spalva baltas Aukštis 85 cm Ertmės spalva: Juodas Žiedinis šildytuvas su termocirkuliacija 2000 W Plotis 50 cm Kaitviečių skaičius 4 vnt. Gylis 60 cm Kaitlentės tipas: Dujinis Energijos klasė A Kaitvietės paviršius: emalis Orkaitės talpa 62 l Pilnutinė galia 3,1 kW Viršutinis šildytuvas 900 W Apatinis šildytuvas 1100 W Energijos suvartojimas paprastu režimu 0,99 kWh Energijos suvartojimas su ventiliatoriaus režimu 0,88 kWh Supergrill 2000 W

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Apie gamintoją:

Hansa yra gerai žinomas Europos buitinės technikos gamintojas, kurio produktai yra parduodami 20-yje šalių. Rytų Europos rinkoje tai yra populiariausias pasirinkimas. Beveik 70 metų buitinės technikos gamybos patirtis leido išvystyti platų ir įvairų prietaisų pasirinkimą, kuris dizaino ir technologiniu aspektu patenkina milijonų vartotojų poreikius. Hansa siūlomi prietaisai leidžia sukurti patogią ir malonią virtuvę. Įrenginiuose naudojami sprendimai yra tokie pažangūs, kad gali įvykdyti revoliuciją bet kokioje virtuvėje. Kuriami produktai atrodo stilingai ne tik dėl unikalaus dizaino, bet labiausiai dėl naudojamų aukštos kokybės medžiagų bei skiriamo dėmesio net mažiausios detalėms. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: