Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

DAUGIAFUNKCINIS ĮRENGINYS LAVOR MULTIPER 4Speciali Kaina: 489.00 €
489.00

 LAVOR Multiper 4 - itin inovatyvus gaminys, kurio pagalba galima iš karto atlikti net keturis veiksmus: naudodami LAVOR Multiper 4 galite valyti garais ir tuo pat metu siurbti bet kokį paviršių. Taip pat jį galite naudoti kaip įprastą sauso ir drėgno valymo dulkių siurblį arba dulkių siurblį su aukšto slėgio plovimo funkcija, skirtą kilimams, kiliminei dangai, sofoms ir foteliams valyti.

Įjungtas LAVOR Multiper 4 vos po poros minučių bus paruoštas valyti 135 °C temperatūros garais. Jis visiškai autonomiškas, nes vyksta nuolatinis papildymas – įrenginys papildomas kas kartą, kai užsidega atitinkama lemputė. Be to, šis įrenginys yra labai praktiškas, nes švaraus vandens talpykla yra skysčių surinkimo talpyklos išorėje.

LAVOR Multiper 4 tiekiamas su profesionaliam naudojimui skirtais priedais, yra ypač efektyvus ir ergonomiško dizaino. Prie jo galima prijungti profesionaliam naudojimui skirtą LAVOR lygintuvą (pasirenkamas papildomai). 

Jis visiškai autonomiškas, nes vyksta nuolatinis papildymas – įrenginys papildomas kas kartą, kai užsidega atitinkama lemputė. Be to, šis įrenginys yra labai praktiškas, nes švaraus vandens talpykla yra skysčių surinkimo talpyklos išorėje. 

 Galia 1400 W  Aukščiausia temp. 135  Slėgis garų - 3 bar  Svoris 11 kg  Pakuotės matmenys 40 x 39 h 64 cm


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: