Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
Dulkių siurblys - šluota ELECTROLUX EER73BP
12%
12%
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dulkių siurblys - šluota ELECTROLUX EER73BPKaina: 189.00 €
Speciali Kaina: 165.99 €
Sutaupyk: 23.01 €
189.00

naujovėms, kurios yra itin sumaniai projektuojamos, siekiant patenkinti visų klientų poreikius, būtent tai lemia, jog Electrolux yra pasaulio lyderis buities prietaisų gamybos srityje.

Savybės:

Įkrovimo indikatorius : Mėlyna lemputė rodo, kada dulkių siurblį reikia įkrauti.
Li-Ion baterija - ilgesnis veikimas ir geresni valymo rezultatai: Li-Ion baterija - ilgesnis veikimas ir geresni valymo rezultatai
Greitai nuimamas šepetys : Šepetys yra nuimamas vienu mygtuko spustelėjimu, kad jį būtų galima lengvai išvalyti.
Laisvė, kurią suteikia belaidžiai gaminiai: Trupiniai po pusryčių ar žvyras koridoriuje? Tvarkingai padėtas ant įkrovimo stovo, „Ergorapido“ yra visada pasiruošęs kitai užduočiai. Jokių laidų, jokių vargų – paimkite ir pirmyn.
„Du viename“ funkcija: Paprasčiausiai nuimkite rankeną nuo pagrindinio korpuso dėl geresnio gaminio naudojimo lankstumo.
Manevravimas 180° kampu: Dėl grindų antgalio dvigubos jungties galite lengvai valdyti „Ergorapido“ aplink baldus arba siaurose erdvėse tiesiog pasukę savo riešą.
Ličio akumuliatoriai: Galingi ličio akumuliatoriai ilgesniam laikui suteikia daugiau galios.
Savarankiškai stovinčio prietaiso dizainas: Skamba telefonas ar turite padaryti pertrauką? Padėkite gaminį bet kur ir bet kada.
Cikloninė filtrų sistema: Galingesnis variklio ventiliatorius ir 50 % didesnis, gofruotas dvigubos filtracijos filtras pagerina „Ergorapido“ veikimą.
Motorizuotas elektrinis šepetys: Platus antgalis surenka didelius trupinius, pavyzdžiui, kruopas, ir yra optimizuotas stipriam siurbimui.
Šviesdiodinės lemputės „DustSpotter™“: Įjungę šviesdiodines lemputes „DustSpotter™“ lengvai surasite kiekvieną mažą trupinėlį.
Veikimas:

Krovimo laikas, val.: 3
Minimalaus režimo veikimo laikas, min.: 30
Vidutinio režimo veikimo laikas, min.: 30

Spalva: Blush pink
Kita:

Baterijos tipas: Li-ion

Filtravimas: Dvigubas filtravimas
Dulkių talpa, l.: 0.5Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: