Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
3.8 / 5
3.8 stars, based on 17 reviews

Dulkiu siurblys Arnica Tria Red, 850 WSpeciali Kaina: 79.00 €
79.00

Arnica „Tria“ dulkių siurbliai buvo sukurti po ilgalaikių stebėjimų siekiant atrasti daugiafunkcinį ir nedaug vietos užimantį siurblį. Arnica „Tria Red“ sauso valymo dulkių siurblys yra labai patogus kasdieniniam naudojimui, kadangi jis gali būti naudojamas kaip stovimas siurblys, kurio aukštį galima reguliuoti, norint lengvai transformuojamas į rankinį dulkių siurblį, o sudėtas neužima daug vietos. Šis dulkių siurblys turi trikampį antgalį, su kuriuo galima siurbti iš trijų skirtingų pusių. Be to, šį trikampį antgalį galima labai lengvai nuimti ir tuomet šis prietaisas veiks kaip rankinis dulkių siurblys. Sustumiamą siurblio vamzdį galima lengvai pritaikyti norimam aukščiui. Šis siurblys labai kompaktiškai susideda ir neužima daug vietos, todėl jį galima laikyti bet kokioje vietoje.
„Hepa“ filtras
Dulkių siurblyje esantis „Hepa-13“ filtras užtikrina aukštą dulkių filtravimo efektyvumą ir yra tinkamas alergiškiems, jautriems ar nuo astmos kenčiantiems žmonėms. Jo dėka išsivaduosite iš dulkių, sukylančių namų ruošos metu ir nesusidarys dulkių debesys. Tai ne tik užtikrins švarą namuose, tačiau ir saugos Jūsų sveikatą.
Skirtingos Arnica „Tria Red“ dulkių siurblio galvutės nepriekaištingam išsiurbimui:
• Pagrindinė trikampė galvutė skirta kilimų, patiesalų ir kietų paviršių siurbimui;
• Galvutė plyšeliams skirta dulkių, trupinių ir kitų smulkių dalelių valymui ant radiatorių, stalčiuose ir kituose siauruose tarpeliuose;
• Maža galvutė, skirta drabužių, elektroninių prietaisų, lempų, baldų, užuolaidų ir kitų panašių dalykų siurbimui.
Techninės Arnica „Tria Red“ dulkių siurblio savybės:
• Galingumas: 850 W;
• „Hepa -13“ filtras;
• Apsauginis variklio filtras;
• 6 m. ilgio laidas;
• Spalva – raudona.
Mėgaukitės nepriekaištinga švara kartu su Arnica „Tria Red“ dulkių siurbliu.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: