Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

PELENŲ SIURBLYS KARCHER AD 3.200Speciali Kaina: 165.00 € 569.71 Lt
165.00

 Inovatyvi filtravimo technologija susideda iš stambių nešvarumų filtro ir plokščio variklio filtro, kuri užtikrina maksimalų saugumą siurbiant įkaitusias medžiagas.
Speciali jungtis siurbiamajai žarnai prijungti leidžia išvengti atsitiktinio kokios nors kitos rūšies siurbiamosios žarnos, nepritaikytos įkaitusių medžiagų siurbimui, prijungimo.
Didelė siurbiamoji galia, galimybė nepertraukiamai siurbti didelius kiekius pelenų bei kitų sausų šiukšlių.

Pelenų siurblio KARCHER AD 3.200 techniniai duomenys:

Variklio galia: 1200 W, max Oro srautas: 65 l/s Vakuumas: 200 mbar Konteinerio talpa: 17 l (metalinis korpusas) 4 m ilgio elektros laidas 1.7 m ilgio siurbiamoji žarna, dengta cinkuotu plienu

Komplektacija:

Siurbimo žarna Siurbimo vamzdžiai 2x0,5m Grindų siurbimo antgalis Plokščias gofruotas filtras Metalinis stambių dalelių filtras

Pelenų siurblio KARCHER AD3.000 garantija: 2 metai 

Naujasis pelenų ir sausas dulkių siurblys su 1200 vatų turbina pasižymi stipria ir pastovia siurbimo galia ir užtikrina aukštą saugumo lygį siurbiant pelenus. Prietaisas yra sertifikuotas TÜV įstaigoje ir išlaikė specialiai sukurtą TÜV bandymų programą. Tai reiškia, kad pelenų siurbimas iš kaminų ir kepsninių yra saugus. Su grindų antgaliu ir siurbimo vamzdžiais AD 3.200 gali būti naudojamas kaip visiškai funkcionalus sausas dulkių siurblys.

 Dėl unikalios filtrų sistemos, sudarytos iš plokščio klostuoto ir stambaus purvo filtrų, gali būti susiurbtas įspūdingai didelis pelenų kiekis .

 Po specialiai Kärcher sukurto bandymo TÜV Süd patvirtino, kad pelenams ir sausam siurbimui skirtas siurblys užtikrina maksimalų saugumą siurbiant pelenus.

 Grindų antgalis taip pat yra standartiniame rinkinyje. Kartu su aukštos kokybės chromuotais siurbimo vamzdžiais AD 3.200 tampa standartiniu sausų dulkių siurbliu.

 Laidas ir visi priedai standartiniame rinkinyje gali būti greitai ir kompatiškai sudėti į priedų dėžę.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: