Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
4 / 5
4 stars, based on 1 reviews

Plaunantis robotas siurblys Cecotec Conga 3490 Elite, 05431Speciali Kaina: 429.00 €
429.00

Plaunantis robotas siurblys Cecotec „Conga 3490 Elite“, CE05431

Cecotec „Conga 3490 Elite“ plaunantis robotas-siurblys – tai didelės 2300 pa įsiurbimo galios naujos kartos hibridinis dulkių siurblys, pasižymintis puikiu veikimu bei patikimesniu grindų išvalymo efektyvumu. Šis prietaisas pasižymi „4 viename“ funkcionalumu: jis ne tik siurbia, bet plauna, šluosto ir šveičia – tai užtikrina kur kas efektyvesnį grindų išvalymą bei ilgiau išliekančią švarą visuose namuose. Modernus robotas dulkių siurblys jus išvaduos nuo varginančio ir laiką gaišinančio grindų valymo bei leis džiaugtis dar geresne švara.

Virtualaus žemėlapio braižymas

Cecotec „Conga 3490 Elite“ robotas-siurblys pasižymi algoritmiškai veikiančia navigacijos sistema, kuri sudaro virtualų valomos patalpos žemėlapį ir pagal jį suplanuoja valymo maršrutą. Todėl grindų valymas vyksta žymiai greičiau ir efektyviau. „MultiMap“ sistema leidžia išsaugoti iki 5 žemėlapių prietaiso atmintyje.

Prietaiso valdymas mobiliuoju telefonu

Robotą-siurblį galėsite valdyti wi-fi ryšiu mobiliojo telefono aplikacija iš bet kurios norimos vietos: paleisti ar sustabdyti prietaisą, stebėti visą valymo procesą ar keisti nustatytus valymo rėžimus bei valdyti „MultiMap“ sistemą.

Programuojamas valymo grafikas

Nusistatykite Jums patogiausią valymo laiką, nuo pirmadienio iki sekmadienio, suformuodami būtent jums patogiausius nustatymus. Prietaisas veiks kai Jūs to norėsite. Be to, galėsite užprogramuoti siurbimo galią ir plovimo intensyvumą.

Itin ilgas prietaiso veikimo laikas

3200 mAh ličio jonų baterija užtikrina net iki 150 minučių nenutrūkstantį prietaiso veikimą (optimaliu vidutiniu režimu kietoms grindims).

Puikus naminių gyvūnų plaukų valymas

Robotas siurblys Cecotec „Conga 3490 Elite“ turi integruotą „BestFriend Care“. Specialus šepetys idealiai pašalina naminių gyvūnų plaukus iš tokių problemiškų vietų kaip kilimai, o kitas šepetys puikiai susitvarko su visais kitais paviršiais ir net sunkiausiai pašalinamais nešvarumais.

Nereikia rūpintis dėl prietaiso pakrovimo

Prietaisas išvalys visus jūsų namus, nesvarbu, kokio dydžio jie būtų. Išsikrovęs robotas siurblys pats susiras pakrovimo bazę ir pasikraus, o tuomet vėl sugrįš prie nustatyto darbo ir dirbs toliau.

3 valymo galingumai

„Cleaner Deluxe“ sistema užtikrina, kad jūsų namai bus išvalyti nepriekaištingai, nesvarbu, kokiu dažnumu juos valysite. Rinkitės tarp galingiausio, vidutinio ar žemo valymo pajėgumo tam, kad išvalytumėte patalpas, jums reikalingiausiu režimu.

10 valymo režimų

Nustatykite savo Cecotec „Conga 3490 Elite“ norimu režimu, rinkitės iš: automatinio, spiralinio, konkrečios vietos, išmaniojo, rankinio, gilaus, šveitimo, kampų, grįžimo ir uždraustos zonos valymo režimų.

Techninės plaunančio roboto siurblio savybės:

• „4 viename“: siurbia, plauna, šluosto ir šveičia.

• Maksimali įsiurbimo galia: 2300 pa.

• 3200 mAh, 14,8 V ličio jonų baterija.

• 10 valymo režimų.

• Tylus veikimas:Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: