Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Robotas dulkių siurblys SAMSUNG VR20H9050UW/SBSpeciali Kaina: 525.00 € 1812.72 Lt
525.00

Neįtikėtinai galingas dėl unikalios skaitmeninio inverterio technologijos, sukuriančios iki 60 kartų intensyvesnį siurbimą*. Didesnis būgno šepetys taip pat valo didesnį plotą ir rečiau įsipainioja pašaliniuose daiktuose.

„CycloneForce“ stipri centrifuginė galia atskiria purvą ir smulkius objektus į išorinę kamerą. Tai padeda išlaikyti siurbimo galią ir sumažinti filtro užsikimšimą.
Turi platesnį šepetį'', todėl su mažiau judesių išvalo didesnį plotą. 311 mm pločio – tai yra maždaug 107 mm daugiau už įprastus 204 mm šepečius – užtikrina spartesnį ir švaresnį rezultatą.

Patobulintas ir dar geriau veikiantis „FullView Sensor™“ jutiklis nuosekliai aptinka net siauriausias ar smulkiausias kliūtis** darbo zonoj. Mažiau „nematomų sričių", todėl robotas saugiai juda po kambarį ir geriau aplenkia kliūtis bei vietas, kuriose galėtų užstrigti.

„Point Cleaning™“ jutiklis nukreipia prietaisą į dulkinas vietas. Tiesiog pašvieskite prieš VR9000, ir jis sekdamas paskui spindulį valys paviršių, kuriuo juda.

„Easy Pass™“ ratukai lengvai įveiks daugelį kliūčių, todėl prietaisas patikimai veiks, net jei jūsų nebus šalia. Dabar korpusas 15 mm pakeltas virš grindų, todėl mažiau tikėtina, kad prietaisas kur nors įstrigs.

Moderni „Mapping™ Plus“ sistema nustatys optimalų kelią, kad valymas būtų itin spartus. Su 10 jutiklių ir integruota skaitmenine kamera prietaisas susidarys jūsų patalpų žemėlapį ir apskaičiuos optimalų judėjimo maršrutą.

Automatinio įkrovimo funkcija reiškia, kad nereikės jaudintis dėl to, kad prietaisas sustos pasibaigus elektros įkrovai. Kai energijos lieka nedaug, prietaisas
automatiškai grįžta prie įkrovimo stotelės ir yra įkraunamas prieš tęsiant siurbimą.

„Virtual Guard™“ apsauga sustabdo prietaisą, kad jis nevažiuotų ten, kur jūs
nenorite. Tiesiog įjunkite ją mygtuko spustelėjimu ir nustatykite vietoje, kur stovi vertingi baldai ar miega naminiai gyvūnai, kad robotas ten nevažiuotų.

Dulkių talpyklos talpa (l) 0.7
Siurbimo galia (W) -
Popierinio maišelio modelis -
Spalva juoda, vario
Tipas Robotas
Talpykla konteineris
Galingumas (W) 30
Medžiaginio maišelio modelis -
Skyrelis priedams laikyti Nėra
HEPA filtro modelis -
Ratukai standartiniai
Krovimo stovelis yra
Svoris (kg) 4.8
Garantinio aptarnavimo terminas (mėn) 24
Baterijos tipas Li-ion
Triukšmo lygis (dB) (dB) 69/76
Išpūtimo funkcija nėra
Veikimo laikas (su akumul.) (min.) 60
Įkrovos lygio indikatorius 1
Laido ilgis (metrai) -
Energijos klasė -
Kilimų valymo klasė -
Kietų paviršių valymo klasė -
Dulkių filtravimo klasė -
Garantija (mėn.) 24Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: