Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
3 / 5
3 stars, based on 22 reviews

Robotas siurblys, DEEBOTR95Speciali Kaina: 550.00 €
550.00

Robotas-siurblys Ecovacs „Deebot R95“

Nuo šiol robotas-siurblys išmanus – valdykite jį mobiliąja programėle, įjunkite, kol Jūsų nėra namuose ir stebėkite kaip sudarinėjamas Jūsų namų planas, kuris nuolatos atnaujinamas atsiradus pasikeitimams. Naudodamiesi programėle taip pat galite nurodyti kur atlikti siurbimą – nustatykite virtualias ribas, kuriomis Ecovacs „Deebot R95“ robotas seks.

„2in1“ siurbimas ir valymas.
Nesvarbu kokia netvarka yra ant grindų: plaukai, purvas ar kiti nešvarumai – robotas pritaikytas viskam. Prie „Deebot R95“ pridėjus valymo šluostę bus sutvarkytos purvo ar pridžiuvusių skysčių dėmės. Tiesioginio įsiurbimo metu surenkami plaukai, o „V“ formos pagrindinis šepetėlis atkelia daugiau dulkių ir purvo, ypač nuo kilimų, todėl be pastangų galėsite mėgautis švara.

Unikalus valymo planas pagal sudarytą žemėlapį.
Dėka „Smart Navi“ technologijos robotas-siurblys „Deebot R95“ gali įsiminti Jūsų grindų planą ir sudaryti žemėlapį pagal kurį siurbs ir valys grindis. Jis prisitaiko prie baldų išdėstymo, laiptų ar kitų nelygumų ir parenka patogiausią kelią siurbimui. Jei valymo rutina buvo sustabdyta dėl išsikrovimo ar dulkių talpyklos perpildymo, po įkrovimo ir dulkių talpyklos išvalymo robotas-siurblys grįžta į vietą, kurioje baigė siurbti.

3 siurbimo programos.
Pasirinkite tinkamiausią siurbimo programą: automatinis siurbimas – skirtas visiems namams, kambario siurbimas – skirtas nurodytiems kambariams ir specifinės vietos siurbimas – skirtas norint greitai pašalinti atsiradusias dėmes ar nešvarumus.

Mobilioji programėlė.
Su „Ecovacs“ programėle be pastangų sudarysite roboto-siurblio valymo rutiną, nustatysite siurbimo programas ir stebėsite progresą. „Deebot R95“ galėsite valdyti bet kur ir bet kada.

Roboto-siurblio Ecovacs „Deebot R95“ savybės:

Darbo laikas: apie 90 min;

Automatiškai grįžta į įkrovimo stotelę;

Sudaromas grindų žemėlapis;

Valo kietas grindų dangas ir kilimus;

„V“ formos pagrindinis šepetėlis;

Tiesioginio įsiurbimo ertmė;

Dvigubi šepetėliai šonuose;

Sistema, kuri atpažįsta laiptus ir baldus;

Valdomas programėle;

Svoris: 3.49 kg;

Triukšmingumo lygis: 69.5 dB.
 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: