Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
3.5 / 5
3.5 stars, based on 20 reviews

Siurblys ZYLE, ZY505VCSpeciali Kaina: 269.00 €
269.00

Pakraunamas dulkių siurblys „Zyle yra toks pat galingas kaip ir standartinio dydžio siurblys, tačiau pasižymi universalumu bei belaidžiam prietaisui būdingomis funkcijomis. Dėl itin galingo variklio, unikalaus dizaino bei nesudėtingo nešvarumų pašalinimo – tai bus puikus prietaisas Jūsų namams.
„SelfDrive“ technologija
Dėl unikalios „SelfDrive“ technologijos, dulkių siurblys lengvai slysta grindimis, nereikalaujant jokių pastangų ir nenaudojant jėgos, stumdant jį. Variklio apsisukimų greitis siekia 10 000 aps. per minutę - kas užtikrina lengvą namų valymą.
Bešepetis, 500 W galingumo variklis
„Zyle“ dulkių sirblys turi pažangų bešepetį variklį, kuris yra ne toks triukšmingas ir galingesnis už įprastus variklius. Cikloninė siurbimo sistema bei 4 lygių filtravimo sistema užtikrina ypač stiprią – iki 25 Kpa įsiurbimo jėgą. Dėl didelės įsiurbimo galios, su šiuo prietaisu pašalinsite įvairius trupinius, nešvarumus, naminių gyvūnėlių plaukus ir netgi kačių kraiką, neprarandant esamos įsiurbimo galios.
2 galingumo rėžimai
Dulkių siurblys „Zyle“ turi du galingumo rėžimus, kurie tiks tiek kietų grindų, tiek kilimų siurbimui.
Inovatyvi, minkšta besisukanti dulkių siurblio galvutė
Unikalaus dizaino dėka, prietaisas ypač tinka naminių gyvūnėlių plaukų siurbimui. Minkšta besisukanti dulkių siurblio galvutė tuo pat metu susiurbia tiek dideles šiukšles, tiek ir mažas dulkeles.
Patentuota 4 lygių cikloninė sistema
„Zyle“ dulkių siurblys turi 4 lygių daugiacikloninę filtravimo sistemą, kurios dėka pašalinama net 99,99% ore esančių nešvarumų, tokių kaip dulkių erkės, pelėsio sporos ir žiedadulkės. Intensyviai valo tiek kilimus, tiek ir kietų grindų dangas.
Plaukų nukirpimo funkcija
Galingas motorizuotas dulkių siurblio šepetys leis pašalinti gyvūnėlių plaukus nuo įvairių grindų dangų. Kad būtų dar patogiau ir išvengtumėte aplink prietaiso šepetį susiraizgiusių plaukų, „Zyle“ dulkių siurblys turi plaukų nukirpimo funkciją.
Galimybė naudoti kaip rankinį dulkių siurblį
Šį dulkių siurblį esant poreikiui, galima greitai ir lengvai transformuoti į rankinį siurblį, su kuriuo greitai išvalysite nešvarias bei sunkiai pasiekiamas vietas.
Veikimo laikas – iki 40 minučių
2500 mAh ličio jonų baterijos užtikrina veiksmingą, iki 40 minučių trunkantį siurbimą, naudojant prietaisą kaip rankinį dulkių siurblį ir 30 minučių – užtikrinant itin galingą siurbimą.
Pakraunamo dulkių siurblio „Zyle“ techninės savybės:
Galingumas: 500 W,skaitmeninis variklis;
Maksimalus veikimo laikas: 40 minučių;
Įkrovimo laikas: 6 valandos;
Dulkių siurblio šepečio apsisukimai per minutę: 10000 aps./min;
Įsiurbimo slėgis: 25 Kpa;
Filtravimo technologija: 4 lygių cikloninė siurbimo sistema;
Nešvarumų talpyklos dydis: 0,8 L;
Svoris: 4,7 kg.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: