Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
Dulkių siurblys - robotas MAKITA DRC200Z
2%
2%
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dulkių siurblys - robotas MAKITA DRC200ZKaina: 799.00 €
Speciali Kaina: 780.00 €
Sutaupyk: 19.00 €
799.00

Makita korporacijos užduotis — tapti geriausiais pasaulyje elektrinių irankių gamintojais. Makitos gaminiai skirti profesionaliems irankių naudotojams. Tarp gaminamų irankių yra akumuliatoriniai irankiai, medžio apdirbimo mašinos, pneumatiniai ir sodo darbams skirti irankiai. Ir visų jų paskirtis — palengvinti mūsų gyvenimą. 

Savybės:

Automatinis valymas naudojant jutiklius, turint galimybę pasirinkti du darbo režimus: atsitiktinio valymo ir modelinio valymo. Nustačius laikmatį naktį galima automatiškai valyti tuščią biurą, sandėlį ir panašias patalpas. Kliūčių aptikimas naudojant ultragarso jutiklį ir buferio jutiklį. Naudodamasis valymo zonos nustatymo funkcija, naudotojas gali pasirinkti valymo zoną. Didelė 2,5 l dulkių surinkimo talpykla yra tvirtinama ir nuimama nuo siurblio viršaus. Energija tiekiama iš dviejų lygiagrečiai sujungtų 18 V ličio jonų akumuliatorių; dėl tokio sujungimo galima dirbti ir su vienu akumuliatoriumi. Galima pasirinkti vieną iš dviejų dulkių rinkimo režimų: „Vacuum Plus Power Brush Mode“ yra skirtas surinkti ir smulkioms, ir didelėms šiukšlėms, o „Power Brush Only mode“ skirtas surinkti tik didelėms šiukšlėms. Dideli šoniniai šepečiai, veikiant bet kuriuo darbo režimu, išvalo pasienius, plotus aplink kliūtis ir sunkiai prieinamus kampus. Užsidegusi įspėjamoji filtro LED lemputė ir įspėjamasis signalas praneša, kai oro filtras yra užsikimšęs. Keturi infraraudonųjų spindulių statmenų plokštumų jutikliai, sumontuoti dulkių siurblio kairėje ir dešinėje pusėse iš priekio ir iš galo, saugo, kad jis nenukristų nuo slenksčių ar laiptų. Įspėjamasis signalas ir blykčiojanti lemputė įspėja šalia esančius darbuotojus apie dirbantį siurblį; įspėjamajį signalą galima nutildyti. Siurblys turi didelę nešimo rankeną, todėl jį galima nešti viena ranka. Du akumuliatoriaus įkrovos LED indikatoriai rodo kiekvieno akumuliatoriaus įkrovos lygį. Lengva priežiūra: dulkių surinkimo talpyklą, elektrinį šepetį ir filtrą galima plauti.

Techniniai duomenys:

Variklio be anglinių šepetėlių Nominali baterijos įtampa 2 x 18 v Li-ion akumuliatorius 18V - Akumuliatoriaus apsaugos sistema Naudojimo laikas, 18V / 5 Ah akumuliatorius 200 min Surinkimo dėžės talpa 2,5 L Svoris su standartine baterija (EPTA-procedūra 01/2003)7,8 kg Matmenys (IxPxA): 460x460x180 mm Brūkšninis kodas 0088381822916  

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: