Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dulkių siurblys - robotas Samsung VR10M701BUWSpeciali Kaina: 319.00 €
319.00

Pagrindinis principas, apibrėžiantis Samsung ateities viziją yra „Įkvėpti pasaulį, kurti ateitį“. Ši vizija – tai svarbiausias jų įsipareigojimas kurti technologijų, produktų ir sprendimų naujoves, kurios įkvepia bendruomenes visame pasaulyje prisidėti prie troškimo kurti geresnį pasaulį pasitelkus turtingą skaitmeninę patirtį.

Galingai išvalo sunkiai pasiekiamas vietas
Itin plonas, itin galingas

Turi plonesnį korpusą, tačiau siurbia galingai. Sukuria 40 kartų didesnę siurbimo galią* siurbti dulkes ir nešvarumus, esančius kilime ir po žemais baldais.

Nuskenuoja valomą plotą, aptinka kliūtis
FullView Sensor™ 2.0

Puikiai veikiantis atnaujintas jutiklis FullView Sensor™ 2.0 aptinka labai siauras ar mažas kliūtis dideliame plote. Be to, jutiklis aptinka kambarių kampus, o robotas dulkių siurblys juos išvalo tris kartus, siurbdamas 10% galingiau*.

Puikiai valo net vietas palei sienas
Edge Clean Master

Edge Clean Master našiau valo kraštus ir kampus naudodamas šepetėlį, esantį labai arti priekio. Jam palietus sieną, nusileidžia Auto Shutter, kad sukurtų barjerą, padedantį susiurbti daugiau dulkių.

Mažiau dulkių ir plaukų, kemšančių šepetį
Savaime išsivalantis šepetys

Unikalusis savaime išsivalantis šepetys gerokai sumažina dulkių ir plaukų kiekį, užstringantį šereliuose. Šie nešvarumai kaupiasi šepečio viduryje, todėl siurblys juos lengvai susiurbia.

Visada optimali galia
Galios valdymas

Intelligent Power Control sistema aptinka paviršiaus rūšį ir sukuria optimalią siurbimo galią. Robotui užvažiavus ant kilimų ir kilimėlių, variklis sukuria didesnę siurbimo galią, kad susiurbtų įsivėlusias dulkes.

Neleidžia filtrui užsikimšti
CycloneForce

CycloneForce užtikrina nepaprastai didelę siurbimo galią ilgam laikui. * Dėl šios technologijos sukuriama stipri išcentrinė jėga, ištraukianti dulkes ir nešvarumus iš oro ir nugabenanti juos į vidinę kamerą. Todėl filtras išlieka švarus ir mažiau kemšasi.

Išvalo didesnį plotą greitai ir našiai
Platus šepetys

Platus šepetys išvalo didesnius plotus greičiau ir našiau. Jis yra 290 mm pločio (daugiau nei 42 proc. didesnis už įprastus 204 mm šepečius), todėl greičiau ir našiau išvalo didesnį plotą.

Sudaro žemėlapį ir randa geriausią valymo maršrutą
Visionary Mapping™ +

Sistema Visionary Mapping™ Plus randa optimaliausią valymo maršrutą, kad robotas greitai išvalytų kambarį. Naudodamas didelio našumo jutiklius ir skaitmeninę kamerą, robotas sudaro jūsų namų žemėlapį ir apskaičiuoja našiausią valymo maršrutą.

Dideli ratukai
Easy Pass™

Atnaujinti Easy Pass™ ratukai lengvai įveikia didžiąją dalį kliūčių, pavyzdžiui, slenksčius, todėl dulkių siurblys tikrai valys namus, kol būsite išvykę. Dabar dulkių siurblio korpusas pakeltas 15 mm nuo žemės, todėl tikimybė užstrigti yra dar mažesnė.

Pasirinkite geriausią būdą
Įvairūs valymo režimai

Įvairūs valymo režimai leidžia pasirinkti geriausią būdą valyti atsižvelgiant į situaciją. Yra 3 valymo režimai,* 3 siurbimo režimai, planavimo režimai, kuriuos galite nustatyti iki 7 kartams per savaitę.

Visada įkrautas
Automatinis įkrovimas

Dėl automatinio įkrovimo funkcijos robotas dulkių siurblys automatiškai nuvažiuos prie stotelės ir įkraus beveik išsikrovusią bateriją. Visiškai įsikrovus baterijai, robotas tęsia valymą ten, kur baigė.

Samsung VR10M701BUW techniniai duomenys:

Veikimas:

Valymo greitis (m/sek.) 0,32 m/sec Valymo laikas 30/60 min Įkrovimo laikas 240 min Maks. energijos suvartojimas 80 W Įkroviklio maks. energijos suvartojimas 50 W Triukšmo lygis 72 dBA

Baterija:

Baterijos tipas Ličio jonų

Robotas:

Jutiklis FullView Sensor™ 2.0

Bendroji informacija:

Valymo plotis 288 mm Antgalio spalva Airborne Mygtukai Lietimas Auto-Docking Taip

Valymo režimas:

Automatinis Taip Taškinis Taip Turborežimas Taip

Dulkių surinkimas:

Tipas Cyclone Force Dulkių surinkimo talpa 0,3 l

Patogaus naudojimo funkcija:

Visionnary Mapping System Taip Planavimas Taip Edge Clean Master Taip Intelligent Power Control Taip Easy Pass Taip

Filtras:

Išmetimo vamzdis Taip Pirminis variklis Taip

Fizinės specifikacijos:

Rinkinio matmenys (plotis x aukštis x skersmuo) 340 x 97 x 348 mm Rinkinio svoris 4 kg Bruto svoris 6,7 kg

Dulkių siurblys - robotas Samsung VR10M701BUW - tikras išsigelbėjimas itin skubantiems ir nemėgstantiems dulkių siurbimo. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: