Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
 
4 / 5
4 stars, based on 1 reviews

Dulkių siurblys - robotas iRobot® Roomba® 886Speciali Kaina: 699.00 €
699.00

Naujoji AeroForce valymo sistema

AeroForce sistema turi 3 technologines naujienas, kurių pagalba buvo sukurtas idealus šiukšlių surinkimo ir susiurbimo balansas. Šis robotas puikus sprendimas alergiškiems žmonėms. Kaip dirba naujoji AeroForce sitema: AeroForce velenai: du naujo tipo velenai renka šiukšles nuo bet kokio tipo grindų. Oro srauto akseleravimas: uždaras kanalas sukuria oro srauto akseleravimą efektyviam šiukšlių įtraukimui. Aukšto efektyvumo siurbimas: sukuria 5 kartus efektyvesnį siurbimą, nei bet kuris ankstesnės kartos Roomba robotas. Roomba automatiškai prisitaiko prie bet kokio tipo grindų: kilimai, plytelės, parketas, laminatas, linoleumas. Besisukantis šoninis šepetys išvalo kampus ir sienas palei grindjuostes.

Valymas be didelių pastangų

Nešvarumai atsiranda kasdien, todėl efektyvus švaros palaikymas reikalauja nuolatinio dėmesio. Roomba padės su šia užduotimi susitvarkyti lengvai. Valymo režimas kambarys po kambario: virtuali siena – švyturys [Virtual Wall® Lighthouse™] neišleidžia roboto iš vieno kambario į kitą tol, kol tas kambarys visiškai išvalytas. Kai tai padaryta, robotas juda į kitą kambarį. Švyturys taip pat turi virtualios sienos funkciją, kurios pagalba galima nelesti robotui judėti į tam tikras teritorijas. Parkavimasis ir krovimas: baigęs darbą Roomba grižta į savo bazę krautis. Darbo laiko nustatymas: Roomba darbo laiką galima suprogramuoti taip, kaip norima, kasdien vis tuo pačiu metu arba skirtingu laiku. iRobot XLife™ akumuliatorius: iRobot XLife akumuliatorius gali tarnauti 50% ilgiau nei bet kuris kitas ankstesnės kartos Roomba akumuliatorius. Suderinamumas su priedais ir aksesuarais: Roomba 880 yra suderintas su esamais ankstesnių kartų Roomba modelių priedais ir aksesuarais, kaip pavyzdžiui virtualios sienos, ar virtualios sienos — švyturiai, ar distancinio valdymo pultai.

Jautrioji iAdapt® navigacijos technologija

Dėka savo unikalios iAdapt technologijos bei iRobot pažangios operacinės sistemos, o taip pat daugybės jutiklių, Roomba gali išlaikyti bet kokio sudėtingumo grindų valymo testą. iAdapt technologija leidžia robotui rasti judėjimo kelius bet kiokio dydžio ir konfigūracijos patalpose. Taip pat dėka iAdapt technologijos Roomba yra vienintelis robotas rinkoje, kuris kiekvieną grindų vietą pravažiuoja vidutiniškai tris — keturis kartus. Ypač tiksliai randa šiukšles ir dulkes: dėka antros kartos nešvarumų aptikimo technologijos [Dirt Detect Series 2], Roomba naudoja optinius ir akustinius jutiklius, ko pasekoje visos smulkios šiukšlės, o ypač dulkės yra surenkamos ypatingai gerai, lyginant su bet kuria ankstesnės kartos Roomba. Valo pagal Jūsų poreikius: Persistent Pass valymo metodas naudoja „pirmyn — atgal“ valymo metodą tose vietose, kur robotas aptinka daugiau nešvarumų, smėlio, ar dulkių. Siurbia palei grindjuostes: Roomba sensoriai naudoja taip vadinamą „Sienų sekimo technologiją“, tokiu būdu grindų pakraščiai ir kampai bus tinkamai išvalyti. Laidai? Ne bėda!: valymo velenų naudojama antiįtempimo technologija neleidžia robotui įsipainioti į laidus, ar kilimų kutus. Laiptai? Ne problema!: Roomba turi laiptų jutiklius, kurių dėka robotas nekrenta nuo laiptų. Negadina baldų: guma dengtas, jautrus minkšto prisilietimo bamperis amortizuoja Roomba kontaktą su baldais, sienomis, ir kitais objektais. Švelniai juda pro mikštas kliūtis: minkšto prisilietimo bamperio technologija ypatingai aktuli tuomet, kai robotas priliečia užuolaidas, paklodes, lovų užtiesalus ir pan.

Komplektacija:

1 Roomba 886 robotas 1 iRobot XLife akumuliatorius 1 virtuali siena — švyturys 1 pasikrovimo bazė su integruotu EU maitinimo bloku 1 atsarginis HEPA filtras 2-jų metų garantija robotui, 6-ių mėnesių garantija akumuliatoriui

Specifikacija:

Pakuotės išmatavimai: 52.0 x 13.9 x 41.9 cm Pakuotės svoris: 5.3 kg Roboto išmatavimai: skersmuo 35 cm, aukštis 9,2 cm Roboto svoris: 3.8 kg iRobot garantija nėra taikoma produktams, kurie buvo parduoti ne per Autorizuotus iRobot Corporation atstovus, ar jų partnerius.

*Akumuliatoriaus tarnavimo laikas priklauso nuo namų aplinkos ir naudojimo. Naudokite Roomba pagal taisykles, ir akumuliatorius tarnaus dar ilgiau.

Nuoroda: https://www.irobot.lt/preke/?prod=139


 


 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: