Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dulkių siurblys - šluota DYSON V7 FLUFFYSpeciali Kaina: 373.00 €
373.00

DYSON kompanijos istorija prasidėjo, kai jos įkūrėjas James Dyson 1978 m. nusivylė dulkių surbliu, kuris prarado siurbimo galią ir tada pradėjo konstruoti savo dulkių siurblį. Pirmasis J. Dyson siurblys buvo parduotas Japonijoje, kaip aukštų technoloijų prietaisas namams. Po sėkmingų pardavimų, J. Dyson jau galėjo įkurti savo nuosavą kompaniją ir 1993 m. atidarė nuosavą tyrimų centrą bei gamyklą ir užsiėmė naujausio dulkių siurblio kūrimu – tokiu, kuris sugebėtų sulaikyti net ir smulkiausias dulkių daleles. Šiandien Dyson gaminiai parduodami daugiau nei 65 pasaulio šalyse. Dyson – tai nuolatos auganti inžinierių ir mokslininkų komanda, kuri nuolat siūlo daugiau idėjų ir išradimų.

Savybės:

Valymo šepetys su minkštuoju voleliu. Sukurtas kietų grindų valymui. Minkštojo volelio šepetys pašalina vienu metu stambias šiukšles ir smulkias dulkių daleles. Perdaromas į rankinį dulkių siurblį. Visi „Dyson“ belaidžiai siurbliai paprastai perdaromi į rankinius siurblius, kai reikia greitai išvalyti užterštas ar sunkiai pasiekiamas vietas. Iki 30 minučių siurbimas neprarandant įsiurbimo galios. „Dyson V7“ naudoja nikelio, kobalto ir aliuminio akumuliatorių, kuris užtikrina iki 30 minučių veikimą, neprarandant įsiurbimo galios. (Iki 20 minučių, naudojant motorizuotus antgalius) Perdaromas aukštai esančių paviršių valymui. Lengvos konstrukcijos ir subalansuotas grindų ir lubų valymui. Visapusiškas patalpų valymas nuo grindų iki lubų. Higieniškas nešvarumų išmetimo mechanizmas. Išstumia dulkes iš konteinerio vienu judėsiu HEPA filtracija. Visapusiška filtracija. Sulaiko alergenus.

Techniniai duomenys:

Svoris 2,4 kg Siurbimo galia 100 aW Atliekų rezervuaro talpa 0,54 l Matmenys 210 x 1243 x 250 mm Technologija „2 Tier Radial™“ ciklonų technologija Filtravimas Nuolatiniai plaunami filtrai Paketas: Mini motorizuotas antgalis; Dvigubas antgalis

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje
Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: