Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dulkių siurblys - šluota Electrolux EUP82MGSpeciali Kaina: 295.00 €
295.00

Electrolux užsiima elektros prietaisų, skirtų naudotis virtuvėse ir lauke, taip pat įvairių valymo prietaisų gamyba. Įmonė pagrindinį dėmesį skiria naujovėms, kurios yra itin sumaniai projektuojamos, siekiant patenkinti visų klientų poreikius, būtent tai lemia, jog Electrolux yra pasaulio lyderis buities prietaisų gamybos srityje.

Savybės:

Įkrovimo indikatorius : Mėlyna lemputė rodo, kada dulkių siurblį reikia įkrauti. Li-Ion baterija - ilgesnis veikimas ir geresni valymo rezultatai: Li-Ion baterija - ilgesnis veikimas ir geresni valymo rezultatai Greitai nuimamas šepetys : Šepetys yra nuimamas vienu mygtuko spustelėjimu, kad jį būtų galima lengvai išvalyti. Naujas didelio našumo antgalis : Optimizuotas antgalis su slinkimo plokštele ir keturiais ratukais, skirtas pasiekti maksimalų sukibimo ir oro srauto valdymą. Didesnė žarna ir atnaujintos oro paėmimo angos bei slėgio kritimą sumažinantys oro kanalai. Laisvė, kurią suteikia belaidžiai gaminiai: Trupiniai po pusryčių ar žvyras koridoriuje? Tvarkingai padėtas ant įkrovimo stovo, „Ergorapido“ yra visada pasiruošęs kitai užduočiai. Jokių laidų, jokių vargų – paimkite ir pirmyn. „BrushRollClean™“ technologija: Mes žinome, kaip erzina į šepečio veleną įsisukę plaukai ir pluoštai. Naudojant šią unikalią funkciją šepečio velenas išvalomas paprasčiausiai paspaudus antgalio viršuje esantį pedalą. Ličio akumuliatoriai: Galingi ličio akumuliatoriai ilgesniam laikui suteikia daugiau galios. Savarankiškai stovinčio prietaiso dizainas: Skamba telefonas ar turite padaryti pertrauką? Padėkite gaminį bet kur ir bet kada. Cikloninė filtrų sistema: Galingesnis variklio ventiliatorius ir 50 % didesnis, gofruotas dvigubos filtracijos filtras pagerina „Ergorapido“ veikimą. Šviesdiodinės lemputės „DustSpotter™“: Įjungę šviesdiodines lemputes „DustSpotter™“ lengvai surasite kiekvieną mažą trupinėlį.

Techniniai duomenys:

Krovimo laikas, val.: 5 Minimalaus režimo veikimo laikas, min.: 75 Vidutinio režimo veikimo laikas, min.: 27 Maksimalaus režimo veikimo laikas, min.: 16 Gaminio numeris (PNC): 900 278 801 Tipas: Be maišelio Baterijos tipas: Ličio Filtravimas: Cikloninė dvigubo sluoksnio kasetė Dulkių talpa, l.: 0.80 Įtampa, V: 28.8

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: