Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dulkių siurblys - šluota PHILIPS FC6822/01Speciali Kaina: 365.00 €
365.00

Philips visame pasaulyje garsi bei pripažinta olandų kompanija, jos šūkis: "Išmаnumas ir paprastumas". Taikant šį moto, buvo sukurti ir kavos aparatai, kuriuose naudojamos naujausios technologijos, kuriomis lengva bei paprasta naudotis.

Savybės:

Su 360° siurbimo antgaliu susiurbsite dulkes ir purvą iš visų pusių. Su 360° siurbimo antgaliu greičiau susiurbsite dulkes ir purvą kiekvienu perbraukimu, net braukdami atgal ir kampuose, kad nė vienas judesys nebūtų veltui. Skaitmeninis variklis „PowerBlade“ generuoja didelį oro srautą (> 1000 l/min). Skaitmeninis variklis „PowerBlade“ sukonstruotas taip, kad generuotų neprilygstamą, didelį oro srautą (> 1000 l/min), todėl antgalis siurbia 360°. „PowerCyclone 8“ yra mūsų galingiausia technologija be maišelio. Technologija „PowerCyclone 8“ – mūsų geriausia dulkių siurbimo be maišelio technologija dabar ir belaidžiame siurblyje „šluotoje“, kad siurbimas ilgiau išliktų stipresnis. Iki 65 min. trunkantis valymas su 25 V ličio jonų akumuliatoriais Didelio našumo 25,2 V ličio jonų akumuliatoriai iki kito įkrovimo veikia iki 65 min. režimu „Eco“, 30 min. – įprastu režimu ir 21 min. – režimu „Turbo“. Stiprus oro srautas ilgiau užtikrinamas naudojant trigubą filtravimo sistemą Naudojama filtravimo sistema į variklį grąžina tik švarų orą, todėl oro srautas ilgiau išlieka stiprus. Išmaniajame skaitmeniniame ekrane nurodomas greitis ir akumuliatoriaus naudojimas Išmaniajame skaitmeniniame ekrane nurodomas greitis ir akumuliatoriaus naudojimas bei pranešama, kai ateina laikas valyti filtrą. Integruotas rankinis prietaisas, siauras įrankis ir šepetys Priedus paprasta naudoti juos uždedant. Dėl nuimamo rankinio prietaiso „SpeedPro Max“ yra du prietaisai viename. Šepečio priedas integruotas vamzdyje, todėl jis visada yra po ranka. Su LED antgaliu pastebėsite vos matomas dulkes ir purvą Naudodamiesi antgalio „SpeedPro Max“ LED apšvietimu, lengvai pastebėsite dulkes, pūkus, plaukus ir trupinius. Su LED antgaliu pastebėsite vos matomą purvą. Greitai pasieksite visas vietas, net ir po žemais baldais „SpeedPro Max“ yra lankstus ir juo lengva manevruoti. Dulkių surinkimo dėžė yra viršuje, todėl jį galima palenkti arčiau grindų ir net visiškai lygiai su grindimis, kad pasiektumėte vietą po žemais baldais. Unikalus dulkių surinkimo dėžės dizainas skirtas jai ištuštinti nesukeliant dulkių debesies Dulkių siurblio dulkių surinkimo dėžę lengvai išimsite ir higieniškai ištuštinsite nesukeldami jokio dulkių debesies.

Techniniai duomenys:

Baterijos tipas - Ličio jonų Akumuliatoriaus įtampa - 25,2 V Įkrovimo laikas 5 val. Darbinis ciklas 65 min. Darbinis ciklas („turbo“) 21 min. Garso lygis 84 dB Oro srovė (maks.) > 1000 l/min Spalva - Sidabrinė „Beluga Silver“ Dulkių tūris 0,6 l Variklio filtras - Plaunamas filtras Pakuotė > 90 % perdirbamos medžiagos Vartotojo vadovas 100 % perdirbamas popierius Pridėti priedai - AC maitinimo adapteris; Integruotas šepetys; Ant sienos montuojama prijungimo stotelė Standartinis antgalis 360° siurbimo antgalis Gaminio svoris 2,73 kg

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: