Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dulkių siurblys - šluota Philips PowerPro Duo FC6162/02Speciali Kaina: 105.50 €
105.50

Philips visame pasaulyje garsi bei pripažinta olandų kompanija, jos šūkis: "Išmаnumas ir paprastumas". Taikant šį moto, buvo sukurti ir kavos aparatai, kuriuose naudojamos naujausios technologijos, kuriomis lengva bei paprasta naudotis.

Savybės:

„PowerCyclone“ technologija užtikrina geriausius rezultatus. „PowerCyclone“ technologija vienu kartu užtikrina geriausius valymo rezultatus labai efektyviais veiksmais: 1) naudojant tiesią ir lygią oro įleidimo angą, oras greitai patenka į „PowerCyclone“; 2) išlenkta oro praleidimo dalis greitai nukreipia oro srautą aukštyn į cikloninę kamerą, kur dulkės atskiriamos nuo oro. „TriActive“ turboantgalis vienu kartu surenka visas dulkes ir pūkus. Su „TriActive“ turboantgaliu pasieksite geriausių kietų grindų ir kilimų valymo rezultatų, nes: 1) motorizuotas šepetys surenka visus nešvarumus ir pūkus vienu kartu, 2) maksimalų valymo efektyvumą užtikrina optimizuotas per antgalį einančio oro srautas. rNaudojamas be laido, kad galėtumėte valyti bet kur. Panaudojus įkraunamą akumuliatorių nereikia laido ir tai suteikia laisvės siurbti, kur tik norite. Laidas neberiboja laisvės, todėl galite lengvai siurbti skirtinguose kambariuose be jokių rūpesčių. Savaime stovintis, kad būtų galima laikyti bet kur. Stovas turi patogią stovėjimo padėtį statmenai su rankiniu ir be rankinio siurblio, todėl jį galite statyti bet kur ir siurbimo metu. Motorizuotas antgalio šepetys efektyviai surenka augintinių plaukus. „TriActive“ turboantgalis su motorizuotu šepečiu surinks gyvūnų plaukus nuo sofų, pagalvėlių ir kitų audinių. Puikiai tinka laikantiems gyvūnus. Maksimalus lankstumas sunkiai pasiekiamoms vietoms valyti. „PowerPro Duo“ suprojektuotas pasiekti kiekvieną kampelį, todėl lengvai išvalysite po sofa, lova arba stalu. „Du viename“ funkcija grindims ir baldams valyti. „Du viename“ funkcija suteikia galimybę naudoti ir rankoje laikomu, ir įprastu siurbliu valyti grindis ir baldus. Dulkių surinkimo dėžės ištuštinimas vienu judesiu, lengvas ir higieniškas. Dulkių talpykla sukurta taip, kad dulkes būtų galima iškratyti tiesiai į šiukšliadėžę. Pritaikius lengvo ištuštinimo vienu judesiu sistemą galite ištuštinti dulkių surinkimo dėžę neliesdami nešvarumų ir taip išvengdami sudėtingų procesų. Paprasta ištuštinti ir higieniška valyti. Plaunamas putų filtras, ilgai naudojamas. „PowerPro Duo“ turi patvarų putų filtrą, jį galima plauti po tekančiu vandeniu arba skalbimo mašinoje ir naudoti toliau.

Techniniai duomenys:

Baterijos tipas NiMH Akumuliatoriaus įtampa 12 V Įkrovimo laikas 16 val. Darbinis ciklas 20–25 min. Garso lygis 80 dB Pridėti priedai: Šepetėlis; Siauras įrankis Standartinis antgalis „TriActive“ turboantgalis  Dizaino savybės: „du viename“; Automatinis išjungimas; Permatoma dulkių kamera Spalva Žarijos raudonumo Dulkių tūris 0,6 l Variklio filtras Plaunamas filtras Gaminio matmenys (IxPxA) 215 x 253 x 1150 mm Gaminio svoris 3,2 kg

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: