Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dulkių siurblys - šluota Philips SpeedPro Max Aqua FC6903/01Speciali Kaina: 459.00 €
459.00

Philips buvo įkurta 1891m., kai Gerardas Philipsas ir jo tėvas įsteigė „Philips & Co“ Nyderlanduose, kur buvo gaminamos elektros lemputės ir kiti smulkūs elektros prietaisai. Į įmonę prisijungus broliui, per keletą metų Philips tapo viena iš pirmaujančių elektros lempučių gamintojų pasaulyje. Iki šių dienų kompanija nenustojo tobulėti ir siūlo labai platų elektros gaminių pasirinkima: Garso ir vaizdo aparatūra, asmeninės priežiūros įrenginai, motinos ir vaiko priežiūros gaminiai, buitiniai prietaisai, apšvietimo prekės, kompiuteriai ir jų priedai, planšetės, telefonai. Šiandien pagrindinis Philips tikslas yra padaryti pasaulį sveikesnį ir tvaresnį naujovių diegimo dėka.

Su 360° siurbimo antgaliu greičiau susiurbsite dulkes ir purvą

Su 360° siurbimo antgaliu greičiau susiurbsite dulkes ir purvą

Iki 75 min.* galingo valymo su 25,2 V ličio jonų akumuliatoriumi

Didelio našumo 25,2 V ličio jonų akumuliatoriai iki kito įkrovimo veikia iki 75 min. režimu „Eco“, 35 min. – įprastu režimu ir 25 min. – režimu „Turbo“.

Skaitmeninis variklis „PowerBlade“ generuoja didelį oro srautą (> 1000 l/min)

„PowerBlade“ yra skaitmeninis variklis, sukuriantis neprilygstamą, labai didelį oro srautą (> 1000 l/min), kuris antgalyje sukuria siurbimą 360° kampu. Registruokitės Philips.lt per 3 mėnesius nuo pirkimo dienos ir gaukite nemokamą 5 metų garantiją varikliui!

Skirtingų rūšių dulkėms, įskaitant „AquaBoost“ sunkiau valomam purvui

Dėl šios unikalios siurbimo ir drėgno valymo sistemos vandens išskyrimas kontroliuojamas, todėl bet kokios kietos grindys valant drėkinamos optimaliai. Mikropluošto šluostes galima plauti rankomis arba skalbimo mašinoje.

Greitai pasieksite visas vietas, net ir po žemais baldais

„SpeedPro Max“ yra lankstus ir juo lengva manevruoti. Dulkių surinkimo dėžė yra viršuje, todėl jį galima palenkti arčiau grindų ir net visiškai lygiai su grindimis, kad pasiektumėte vietą po žemais baldais.

„PowerCyclone 8“ yra mūsų galingiausia technologija be maišelio

Technologija „PowerCyclone 8“ – mūsų geriausia dulkių siurbimo be maišelio technologija dabar ir belaidžiame siurblyje „šluotoje“, kad siurbimas ilgiau išliktų stipresnis.

Integruotas rankinis prietaisas, siauras įrankis ir šepetys

Priedus paprasta naudoti juos uždedant. Dėl nuimamo rankinio prietaiso „SpeedPro Max“ yra du prietaisai viename. Šepečio priedas integruotas vamzdyje, todėl jis visada yra po ranka.

Su LED antgaliu pastebėsite vos matomas dulkes ir purvą

Naudodamiesi antgalio „SpeedPro Max“ LED apšvietimu, lengvai pastebėsite dulkes, pūkus, plaukus ir trupinius. Su LED antgaliu pastebėsite vos matomą purvą.

Stiprus oro srautas ilgiau užtikrinamas naudojant trigubą filtravimo sistemą

Naudojama filtravimo sistema į variklį grąžina tik švarų orą, todėl oro srautas ilgiau išlieka stiprus

„Trys viename“: 360° siurbimo antgalis, siurblys, drėgnas valymas ir rankinis prietaisas

„Trys viename“– galingas 360° siurbimo antgalis, unikali siurbimo ir drėgno valymo sistema bei integruotas rankinis prietaisas

Philips SpeedPro Max Aqua FC6903/01 techniniai duomenys:

„Performance“

Oro srovė (maks.) 1000 l/s Baterijos tipas Ličio jonų Akumuliatoriaus įtampa 25,2 V Įkrovimo laikas 5 val. Darbinis ciklas 75 min. Darbinis ciklas („turbo“) 25 min. Garso lygis 84 dB Paviršiaus išvalymas vienu baku 60 m²

Antgaliai ir priedai:

AC maitinimo adapteris Mikropluošto šluostė Integruotas šepetys Papildomas antgalis 360° siurbimo antgalis Standartinis antgalis Siurbimas ir drėgnas valymas

Naudojimo trukmė:

Švaraus vandens bakelio talpa (maks.) 0,28 l Galimos naudoti valymo priemonės švarios valymo priemonės arba tik vanduo

Konstrukcija:

Spalva Elektrinė, vandens

Filtravimas:

Dulkių tūris 0,6 l Variklio filtras Plaunamas filtras

Pastovumas:

Pakuotė > 90 % perdirbamos medžiagos Vartotojo vadovas 100 % perdirbamas popierius

Svoris ir matmenys:

Gaminio svoris 2,732 kg

Dulkių siurblys - šluota Philips SpeedPro Max Aqua FC6903/01 - universalumas, naujausios technologijos, patogus naudojimas - užtikrinkite nepriekaištingą švarą namuose. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: