Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dulkių siurblys ARNICA Bora 4000Speciali Kaina: 113.00 €
113.00

ARNICA – elektrinių prietaisų namams gamybos lyderė. Visi šio ženklo dulkių siurbliai su vandens filtru naudoja patentuotą dulkių šalinimo technologiją DWS. ARNICA prekės ženklas vertinamas Turkijoje ir už jos ribų. Produkcija gaminama 40,000 m² užimančioje, ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001 standartus atitinkančioje bei naujausiomis technologijomis aprūpintoje bazėje Stambule. ARNICA sukūrė daugybę darbo vietų Turkijoje ir nuolat plečiasi.

Savybės:

Šis dulkių siurblys puikiai sulaiko dulkes (sodindamas jas į vandenį). Tinka alergiškiems žmonėms. Oras Jūsų namuose bus švarus ir gaivus, o jei į vandenį įpilsite kvapų, tai visas butas prisipildys puikaus aromato, ir nereiks jokių papildomų filtrų. Pripylėte į siurblį vandens, sutvarkėte namus ir... Lieka tik išpilti nešvarų vandenį. Kadangi nereikia pirkti vienkartinių popierinių filtrų - Jūs taupote pinigus. Pastaba: NEPURŠKIA VANDENS.

Techniniai duomenys:

Galingumas - 850 W; Dulkių siurblių su vandens filtru siurbimo galia visada išlieka pastovi ir nemažėja; Nuimama vandens talpa - 1,2 l; Puikus siurblio manevringumas; Chromuoto metalo teleskopinis siurbimo vamzdis; Turbo antgalis (šepetys); Automatiškai susivyniojantis 6m ilgio laidas;

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Naudojimosi instrukcija

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: