Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dulkių siurblys Arnica Bora 5000Speciali Kaina: 139.00 €
139.00

ARNICA – elektrinių prietaisų namams gamybos lyderė. Visi šio ženklo dulkių siurbliai su vandens filtru naudoja patentuotą dulkių šalinimo technologiją DWS. ARNICA prekės ženklas vertinamas Turkijoje ir už jos ribų. Produkcija gaminama 40,000 m² užimančioje, ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001 standartus atitinkančioje bei naujausiomis technologijomis aprūpintoje bazėje Stambule. ARNICA sukūrė daugybę darbo vietų Turkijoje ir nuolat plečiasi.

Savybės:

Arnica „Bora 5000“ - tai dulkių siurblys su vandens ir „Hepa“ filtrais, kurio pagalba namus išvalysite kokybiškai ir be jokio vargo. Tai itin manevringas dulkių siurblys, kuriuo lengva naudotis bei jį valyti. Šis dulkių siurblys puikiai sulaiko dulkes, jas sodindamas į vandenį, todėl idealiai tinka nuo alergijų kenčiantiems žmonėms, turintiems mažų vaikų ar namuose laikantiems augintinius. Kartu su nešvarumais pašalinami mikrobai, bakterijos, alergenai bei blogi kvapai. Visi nešvarumai nusėda vandenyje. Sušlapusios dulkės tampa sunkios, todėl užtikrinama, kad jos nebūtų išpučiamos atgal į aplinką. Oras Jūsų namuose taps švarus ir gaivus, o jeigu į vandenį įpilsite kvapų, tuomet visuose namuose pasklis malonus, gaivus kvapas! Pripylėte į siurblį vandens, sutvarkėte namus ir telieka tik išpilti nešvarų vandenį. Pastaba – nepurškia vandens. „Hepa“ filtras – alergiškiems žmonėms. Dulkių siurblyje esantis „Hepa-13“ filtras užtikrina aukštą dulkių filtravimo efektyvumą. Jo dėka išvengsite dulkių, susidarančių namų ruošos metu. Tai ne tik užtikrins švarą namuose, tačiau ir saugos Jūsų sveikatą. Teleskopinis vamzdis. Arnica „Bora 5000“ dulkių siurblys turi teleskopinio reguliavimo vamzdį, kurio dėka pasieksite ir sunkiai prieinamas vietas ir jas tobulai išvalysite. Turbo šepetys – giluminiam kilimų valymui. Su Turbo šepečiu galėsite atlikti giluminį kilimų valymą ir greitai nuo kilimų pašalinti pūkus ar plaukus. Besisukantis šepetys greitai šalina mažas dulkių, purvo daleles bei plaukus, todėl kilimų valymas bus net 25% veiksmingesnis. Mažas Turbo šepetys – nepriekaištingam minkštų paviršių valymui. Su mažu Turbo šepečiu tobulai išvalysite minkštus baldus bei automobilių saloną.

Techniniai duomenys:

Galingumas: 850 W; Reguliuojama siurbimo galia; Nuimamos vandens talpos dydis: 1,2 l; Puikus siurblio manevringumas; Chromuoto metalo teleskopinis siurbimo vamzdis; Giluminio valymo Turbo šepetys; Guminiai siurblio ratukai – mažesniam triukšmui siurbimo metu; Automatiškai susivyniojantis 6m ilgio laidas; Grynasis svoris/neto svoris: 11,14/9,45 kg; Išmatavimai: 40 x 59,5 x 33,5 cm.

Priedai:

Kvapas į dulkių siurblį; Antgalis siauriems kampams, plyšiams bei sunkiai pasiekiamoms vietoms valyti; Mažas antgalis – baldų, užuolaidų, lempų valymui; Apvalus siurbimo antgalis; Mažas turbo šepetys, skirtas baldams, mašinų sėdynėms ir pan.; Natūralių šerių antgalis skirtas parketui bei kietų grindų dangoms;

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: