Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dulkių siurblys Arnica Terra Premium, 1600 WSpeciali Kaina: 168.00 €
168.00

Su Arnica „Terra Premium“ dulkių siurbliu grindų siurbimas ir kilimų valymas bus daug malonesnis! Dėl didelės siurbimo galios su juo idealiai susiurbsite dulkes, purvą, plaukus bei kitus nešvarumus. Kad būtų dar patogiau – šio siurblio įsiurbimo galios valdymas yra ant rankenos, todėl Jums nebereikės kaskart prie jo lenktis, taigi naudojimasis šiuo siurbliu taps dar paprastesnis ir malonesnis.

„Hepa“ filtras -alergiškiems žmonėms

Dulkių siurblyje „Arnica Terra Premium" esantis „Hepa-13“ filtras užtikrina aukštą dulkių filtravimo efektyvumą. Jo dėka išsivaduosite iš dulkių, sukylančių namų ruošos metu ir nesusidarys dulkių debesys. Tai ne tik užtikrins švarą namuose, tačiau ir saugos Jūsų sveikatą. „Hepa“ filtro dėka, šis siurblys idealiai tinka alergiškiems bei jautriems žmonėms.

„LED“ ekranas

Siurblyje yra įmontuotas informatyvus „LED“ ekranas. Jūs galėsite pasirinkti jau užprogramuotą tinkamiausią siurbimo galią skirtingiems siurbiamos dangos tipams.

Galios reguliavimas

Galios reguliavimas leis naudoti tiek galios, kiek jums reikia. Galite siurbti tyliai ir taupydami energiją.

Teleskopiškai reguliuojamas siurblio vamzdis

Dėl teleskopiškai reguliuojamo siurblio vamzdžio, bus lengviau naudotis prietaisu ir galėsite pasiekti net ir sunkiai pasiekiamas vietas.

Turbo šepetys – giluminiam kilimų valymui

Su Turbo šepečiu galėsite atlikti giluminį kilimų valymą ir greitai nuo kilimų pašalinti pūkus ar plaukus. Besisukantis šepetys greitai šalina mažas dulkių, purvo daleles bei plaukus, todėl kilimų valymas bus net 25% veiksmingesnis.

Mažas Turbo šepetys – nepriekaištingam minkštų paviršių valymui

Su mažu Turbo šepečiu tobulai išvalysite minkštus baldus bei automobilių saloną.

Dulkių maišelio indikatorius

Ant dulkių siurblio efsantis indikatorius informuos kada metas ištuštinti dulkių maišelį.

Didelės talpos dulkių maišelis

Dulkių surinkimo maišelis yra net 4,5 litro talpos, todėl Jums nereikės jo dažnai keisti – taigi sutaupysite ir pinigų, ir laiko.

Techninės dulkių siurblio savybės:

Galingumas – 1600 W; Įsiurbimo galia – 450 W; Siurbimo galios reguliavimas; Ypatingai tylus; Plaunamas „Hepa-13 filtras“; 8 lygių filtravimo sistema; Chromuotas metalinis siurbimo vamzdis; Turbo šepetys – giluminiam kilimų valymui; Natūralių šerių antgalis skirtas parketui bei kietų grindų dangoms; Ypatingai didelis - 4,5 litro talpos dulkių surinkimo maišas; Automatinis laido susukimas; Laido ilgis – 8 m; Pasiekiamas plotas: 11 m; Grynasis svoris/ neto svoris: 10,75/ 9,57 kg; Išmatavimai: 40 x 59 x 34 cm.

Priedai:

Turbo antgalis giluminiam kilimų valymui; Siauras siurbimo antgalis; Apvalus siurbimo antgalis; Mažas siurbimo antgalis. Garantija – 2 metai.

Su Arnica „Terra Premium“ dulkių siurbliu kasdienine namų ruoša taps malonumu!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: