Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dulkių siurblys Beko VCC 6480 TSpeciali Kaina: 75.99 €
75.99
360° sukamas laidas

Dėl naudojamo sukamo laido išvengsite jo susipainiojimo ir bereikalingo siurblio kilnojimo.

Automatinis laido suvyniojimas

Praktiška vieta laido laikymui ir automatinis jo suvyniojimas jau tapo mūsų produktų standartu. Norėdami paslėpti laidą, tiesiog švelniai patraukite jį.

Darbinis atstumas 10 metrų

Dulkių siurblio darbinis atstumas matuojamas nuo šepečio iki maitinimo laido galo. Šio modelio darbinis atstumas - iki 10 metrų neperjungiant dulkių siurblio į kitą elektros lizdą.

DustSeal® - filtras HEPA 13

Aukščiausios kokybės filtras sulaiko net pačias mažiausias daleles, sukeliančias alergiją ir astmos priepuolius. 99,98% dulkių sulaikoma dulkių siurblio viduje.

Jutiklinis valdymo skydelis

Patogus valdymo skydelis suteikia galimybę paprastai reguliuoti siurblio galingumą, priklausomai nuo valomo paviršiaus. Dėl LED apšvietimo valdymas yra dar patogesnis ir intuityvesnis.

Labai tylus - 73 dBA

Tylus darbas netrikdys kitų namiškių ramybės.

Perjungiamas šepetys

Nepriklausomai nuo to, ar valote parketą, ar kilimus, šis šepetys Jums tiks idealiai. Naudodami patogų mygtuką, pritaikysite šepetį prie valomo paviršiaus tipo.

Šepetys parketui

Minkštų plaukų šepetys kietų paviršių valymui, pavyzdžiui, parketo, lentų, plytelių ir koklių.

Šepetys plaukams

Visi mylime pūkuotus namų augintinius, tačiau jų plaukų galime rasti visur, o išvalyti juos gali būti tikras iššūkis. Dėl specialaus antgalio Jūsų šuns ar katės plaukų valymas nebebus problema.

SmartSense® - pilnos talpyklos indikatorius.

Šviesos signalas šalia galios reguliavimo rankenėlės informuos apie pilną dulkių talpyklą arba užsikimšusį siurbimo vamzdį.

Turbo šepetys

Platus turbo šepetys puikiai tinka dulkių ir namų augintinių plaukų siurbimui.

Beko VCC 6480 T techniniai duomenys:

Dulkų siurblio tipas with bag Variklio galia 800 W W Triukšmo lygis 73 dB(A) re 1pW dB(A) re 1pW Galios reguliavimas Liečiamas control Siurbimo galia 210 HEPA 13 Filtravimo lygiai 5 Talpyklos užpildymo indikatorius Taip Talpykla dulkėms 3.5 L Vamzdžiai Metalinis Turbo šepetys Taip Rinkinio šepečių tipai Crevice tool, Carpet/hard floor Nozzle, Dust brush,Turbo Brush Laido suvyniojimas Taip Guminiai ratukai Taip Minkštas korpusas, nepaliekantis įbrėžimų Taip Darbo diapazonas 10m Spalva Golden

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Apie gamintoją:

BEKO virtuvės įranga garsėja puikia išvaizda ir funkcijų gausa. BEKO – tai globalus ir inovatyvus prekės ženklas, kuris turėjo įsiklausyti į daugybės savo vartotojų nuomonę ir išanalizuoti jų poreikius daugiau negu 115-oje pasaulio šalių, kad taptų būtent tokiu, koks yra šiandien. Vienas iš pagrindinių BEKO siekių būti prieinamu, įdomiu ir patraukliu prekės ženklu bet kokiam vartotojui.  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: