Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
3.5 / 5
3.5 stars, based on 22 reviews

Dulkių siurblys Dyson DC33CSpeciali Kaina: 295.00 €
295.00

Dulkių siurblys Dyson DC33C

Dulkių siurblys su konteineriu
Dulkių siurblys „Dyson DC-33C Origin“ dulkes surenka į konteinerį – į plastikinę talpą, kuri yra jo korpuse. Kol tvarkotės, dulkės ir šiukšlės susiurbiamos į konteinerį, paskui jį reikia išimti, dulkes ir šiukšles tiesiog išpilti, o talpą – išplauti. Jums nebereikės nuolat eiti į parduotuvę ir pirkti vienkartinių dulkių siurblio maišelių. Kitas dulkių siurblio su konteineriu pliusas – jis filtruoja išpučiamą orą – taip saugote savo ir artimųjų sveikatą.

Stiprus dulkių filtravimas
Dulkių siurblio „Dyson DC-33C Origin“ HEPA 10 filtras užtikrina aukštą dulkių filtravimo efektyvumą. Su HEPA 10 iltru galėsite atsikratyti praktiškai visų dulkių, kurios pakyla, kai tvarkotės namuose. Tokiu būdu ne tik užtikrinsite švarą namuose, bet ir saugosite savo sveikatą – toks filtras idealus tiems, kurie kenčia nuo alergijų ar astmos.

Sausas valymas
Dulkių siurblys „Dyson DC-33C Origin“ valo namus sausuoju būdu – išsiurbsite namuose esančius dulkes ir pašalinsite nemalonius kvapus. Jūsų namuose visada bus nepriekaištinga švara, o dulkių debesys nesukels galvos skausmo, sumažėjusio darbingumo ar kitų negalavimų.

Dulkių rinkiklio indikatorius
Dulkių siurblys „Dyson DC-33C Origin“ turi indikatorių, kuris seka dulkių rinkiklio užsipildymo lygį ir informuoja Jus, kada reikia jį valyti konteinerį. Dėl šio indikatoriaus Jums nereikės stabdyti darbų ir tikrinti, ar dulkių rinkiklis pilnas šiukšlių ir dulkių.

Antgalis grindims ir kilimams
Dulkių siurblio „Dyson DC-33C Origin“ antgalis kilimams ir grindims padės kruopščiai išsiurbti grindis virtuvėje, koridoriuje ir kilimus svetainėje, miegamajame ar vaikų kambaryje. Švara namuose vos su vienu antgaliu.

Antgalis plyšiams
Dulkių siurblio „Dyson DC-33C Origin“ antgalis plyšiams nepaliks neišvalyto nė vieno namų kampelio, net sunkiai prieinamose vietose. Šis antgalis kruopščiai išvalys plyšius, kampus, grindjuostes, tarpus tarp sienos ir baldų bei kitas siauras vietas.

Antgalis minkštiems baldams
Dulkių siurbliu „Dyson DC-33C Origin“ su antgaliu minkštiems baldams kruopščiai išvalysite sofą, fotelį ar kitus baldus. Jums tikriausiai ne kartą buvo sunku išvalyti vaikų ar augintinių paliktą smėlį, maisto trupinius ar tiesiog dulkes nuo minkštų baldų. Šis antgalis ne tik padės švariai išvalyti baldus, tačiau ir tausos juos.Valdymas ir galia


Maksimali galia: 750 W
Siurbimo galia:280 W

Tvarkymas

Valymo būdas:Sausas valymas
Dulkių rinkiklio tipas:Konteineris
Dulkių rinkiklio talpa:2,0 l
Filtro tipas:HEPA
Dulkių rinkiklio užsipildymo indikatorius:Yra

Antgaliai

Cikloninis dulkių siurblys. Nereikia dulkių maišelių.
Neužsikemša ir nepraranda siurbimo galios.
Patentuota „Radial Root Cyclone™“ technologija.
Unikali „Ball™“ technologija. Ypač manevringas.
Lengvas (400 gr.) reguliuojamas
2-jų dalių teleskopinis vamzdis.
Grindų antgalis su perjungimu tarp paviršiaus tipų
(kilimas-grindys).
Laikomi ant vamzdžio priedai: kombinuotas antgalis
(šepetėlis - antgalis siauriems plyšiams),
šepetys minkštiems baldams.
Siurbimo galia (oro) ties antgaliu: 260 W.
Veikos radiusas: 10 m (laido ilgis 6,5 m).
Lengvai valoma talpa šiukšlėms 2,0 l.
Mažas trukšmo lygis.
A x P x G: 507 x 261 x 368 mm.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: