Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dulkių siurblys Dyson V10 MotorheadSpeciali Kaina: 505.00 €
505.00
„Dyson V10“ skaitmeninis variklis

Įsiurbimo galia prilygsta cilindriniam dulkių siurbliui. Patentuota ciklono technologija surenka vos 0,3 mikrono dydžio daleles.

Higieniškas dulkių talpos ištuštinimas

Ilga, plona dulkių talpa turi „point and shoot“ mechanizmą. Jis leidžia higieniškai iš talpos pašalinti dulkes ir šiukšles vienu veiksmu, tad purvo liesti nereikia.

Iki 60 minučių galingo įsiurbimo neprarandant galios

Galingas įsiurbimas, kad valyti galėtume bet kur.

14 ciklonų

14 ciklonų sukelia daugiau nei 79 000 G, ir dulkių talpoje uždaromos net mikroskopinės dalelės, tokios kaip žiedadulkės ar bakterijos.

Linijinė konfigūracija

Variklio „point and shoot“ sulygiavimas su dulkių talpa ir ciklonu leidžia orui tiesiogiai būti įtrauktam pro valymo šepetį į ciklonus tiesia linija.

Valymo šepetys su tiesiogine pavara

Valymo šepetys su tiesiogine pavara įstumia šerelius gilyn į kilimą, taip išvalant įsisenėjusius nešvarumus. Yra 150% galingesnis už „Dyson V6 Animalpro+“ dulkių siurblio valymo šepetį.

Lengvas įkrovimas

„Dyson Cyclone V10™“ įstatomas į ant sienos montuojamą įkrovimo stotelę, taip siurblys įkraunamas ir galima tvarkingai laikyti priedus – viskas paruošta patogiam darbui.

Dyson V10 Motorhead techniniai duomenys:

Svoris 2,68 kg Siurbimo galia 15,8/33,8/151 AW Atliekų rezervuaro talpa 0,54 l Matmenys 250mm x 1249mm x 256mm Technologija 14 ciklonų Filtravimas Visos sistemos filtravimas

Komplekte:

Valymo šepetys su tiesiogine pavara Dvigubas antgalis Siaurų tarpų antgalis

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Apie gamintoją:

DYSON kompanijos istorija prasidėjo, kai jos įkūrėjas James Dyson 1978 m. nusivylė dulkių surbliu, kuris prarado siurbimo galią ir tada pradėjo konstruoti savo dulkių siurblį. Pirmasis J. Dyson siurblys buvo parduotas Japonijoje, kaip aukštų technoloijų prietaisas namams. Po sėkmingų pardavimų, J. Dyson jau galėjo įkurti savo nuosavą kompaniją ir 1993 m. atidarė nuosavą tyrimų centrą bei gamyklą ir užsiėmė naujausio dulkių siurblio kūrimu – tokiu, kuris sugebėtų sulaikyti net ir smulkiausias dulkių daleles. Šiandien Dyson gaminiai parduodami daugiau nei 65 pasaulio šalyse. Dyson – tai nuolatos auganti inžinierių ir mokslininkų komanda, kuri nuolat siūlo daugiau idėjų ir išradimų.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: