Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
3 / 5
3 stars, based on 3 reviews

Dulkių siurblys ELECTROLUX ZUSORIGCB+Speciali Kaina: 164.00 €
164.00

Electrolux užsiima elektros prietaisų, skirtų naudotis virtuvėse ir lauke, taip pat įvairių valymo prietaisų gamyba. Įmonė pagrindinį dėmesį skiria naujovėms, kurios yra itin sumaniai projektuojamos, siekiant patenkinti visų klientų poreikius, būtent tai lemia, jog Electrolux yra pasaulio lyderis buities prietaisų gamybos srityje.

Skirtingų rūšių kietas grindis išvalyti – kaip niekad lengva. Šiame modelyje yra antgalis „AeroPro™ Parketto Pro“, su kuriuo nesunkiai išvalysite medines grindis ar plyteles.

Specifikacijos:

„AeroPro“ aliumininis teleskopinis vamzdis : Lengvas didelio skersmens vamzdis iš aliuminio optimaliam oro srautui. Platūs ir lygūs hermetiški kanalai užtikrina geriausią našumą ir mažiausią triukšmą. „AeroPro™ Classic“ rankena : Plona rankena optimaliam oro srautui ir tyliam veikimui su rankiniu galios reguliavimu. Kietų grindų antgalis: Kietų grindų antgalis „AeroPro“ tylus antgalis: „AeroPro Silent“ antgalis sukurtas siekiant tylos, bet jį naudojant gaunami puikūs visų paviršių valymo rezultatai. Antgalis taip pat turi minkštus ratukus ir yra pasukamas, todėl valyti galima lengvai ir tiksliai. Rankinis galios reguliavimas: Siurbimo galia reguliuojama rankiniu būdu naudojant dulkių siurblio galios reguliavimo valdiklį. Švaresnis dulkių rinkimas į „S-bag“ : „S-bag“… yra STANDARTINIS dulkių maišelis. Tai taip paprasta – tiesiog atsiminkite „s-bag®“! Prisipildžiusio dulkių maišelio indikatorius : Nedidelis ekranas ant dulkių siurblio, rodantis, kada metas keisti maišelį. Minkšti ratukai : Slopinantys triukšmą ir saugantys grindis. Lengvai besisukantys ratukai: Lengvai besisukantys minkšti ratukai su metaliniu velenu, todėl dulkių siurblys visuomet paklusniai važiuos paskui jus. Integruotos laikymo vietos : Nugarėlėje esanti vieta skirta laikyti vamzdžius statmenai, apačioje esanti vieta skirta laikyti vamzdžius sandėliuojant.

Veikimas:

Triukšmo lygis pagal IEC60704-3, dB(A): 61

Montavimas:

Spalva: Clear Blue Prietaiso svoris, kg: 5.98 Matmenys A x P X G (mm): 266x308x402

Energija:

Energijos vartojimo efektyvumo klasė: A Dulkių išleidimo klasė: A Kietosios grindų dangos valymo kokybės klasė: A Kilimo valymo kokybės klasė: C Metinis energijos suvartojimas, kWh: 26

Kita:

Gaminio numeris (PNC): 900 273 698 Dulkių maišelio talpa (l) ir tipas: 3,5, s-bag classic long performance Laido ilgis, m: 9 Bar kodas: 7332543429592

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: