Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
3.6 / 5
3.6 stars, based on 19 reviews

Dulkių siurblys ELECTROLUX ZUSORIGWR+Speciali Kaina: 182.00 €
182.00

UltraSilencer ZUSORIGINR

„UltraSilencer“ – nauja, dar geresnė tyliųjų dulkių siurblių karta. Patentuotos inovacijos užtikrina unikalų puikių valymo savybių ir ypač mažo garso (tik 61 decibelas – mažiau nei įprastas pokalbis) derinį. Naujieji „UltraSilencer“ gaminiai pasižymi išskirtinėmis ypatybėmis, pvz., 12 metrų ilgio maitinimo laidas, teleskopinis vamzdis, minkšti ratukai ir išskirtinė „AeroPro™“ sistema su „Trys viename“ įrankiu.
Dulkių siurblys „ELECTROLUX ZUSORIGINR“ surenka dulkes į maišelį, kuris yra jo korpuse. Kol tvarkotės, dulkės ir šiukšlės susiurbiamos į maišelį. Kai maišelis užsipildo dulkėmis ir šiukšlėmis, jį reikia išimti iš dulkių siurblio ir išmesti, arba iškratyti (jeigu maišelis daugkartinio naudojimo).

Labai stiprus dulkių filtravimas
Dulkių siurblyje „ELECTROLUX ZUSORIGINR“ esantis HEPA H12 filtras užtikrina aukštą dulkių filtravimo efektyvumą – sulaiko iki 99,5 % dulkių dalelių. Filtras HEPA H12 padės praktiškai visiškai išsivaduoti nuo dulkių, kurios sukyla namų ruošos metu, todėl nesusidarys dulkių debesys. Tai užtikrins ne tik švarą namuose, bet ir saugos Jūsų sveikatą – HEPA H12 filtras idealus tiems, kurie kenčia nuo alergijų ir astmos.


Sausas valymas
Dulkių siurblys „ELECTROLUX ZUSORIGINR“ valo namus sausuoju būdu – išsiurbsite namuose esančius dulkes ir pašalinsite nemalonius kvapus. Jūsų namuose visada bus nepriekaištinga švara, o dulkių debesys nesukels galvos skausmo, sumažėjusio darbingumo ar kitų negalavimų.

Didelės talpos dulkių rinkiklis
Dulkių siurblio „ELECTROLUX ZUSORIGINR“ maišelis yra didelės talpos – 3,5 l. Jums nereikės dažnai jo keisti ir galėsite vienu kartu sutvarkyti visus namus.


Galios reguliavimas
Dulkių siurblio „ELECTROLUX ZUSORIGINR“ galią galite reguliuoti ant korpuso esančiu jungikliu. Patys galite pasirinkti ir nustatyti siurbimo galią, kuri geriausiai tiktų grindims siurbti pagal užterštumo lygį. Naudojant šią funkciją Jums nereikės naudoti maksimalios dulkių siurblio siurbimo galios, jeigu tai nėra būtina – mažesne galia siurbsite kur dulkių mažai, didelė galia pravers kruopščiai valant namus.

Dulkių rinkiklio indikatorius
Dulkių siurblys „ELECTROLUX ZUSORIGINR“ turi indikatorių, kuris seka dulkių rinkiklio užsipildymo lygį ir informuoja Jus, kada reikia jį keisti. Dėl šio indikatoriaus Jums nereikės stabdyti darbų ir tikrinti, ar dulkių rinkiklis pilnas šiukšlių ir dulkių.

Antgalis grindims ir kilimams
Dulkių siurblio „ELECTROLUX ZUSORIGINR“ antgalis kilimams ir grindims padės kruopščiai išsiurbti grindis virtuvėje, koridoriuje ir kilimus svetainėje, miegamajame ar vaikų kambaryje. Švara namuose vos su vienu antgaliu.

Antgalis plyšiams
Dulkių siurblio „ELECTROLUX ZUSORIGINR“ antgalis plyšiams nepaliks neišvalyto nė vieno namų kampelio, net sunkiai prieinamose vietose. Šis antgalis kruopščiai išvalys plyšius, kampus, grindjuostes, tarpus tarp sienos ir baldų bei kitas siauras vietas.

Antgalis minkštiems baldams
Dulkių siurbliu „ELECTROLUX ZUSORIGINR“ su antgaliu minkštiems baldams kruopščiai išvalysite sofą, fotelį ar kitus baldus. Jums tikriausiai ne kartą buvo sunku išvalyti vaikų ar augintinių paliktą smėlį, maisto trupinius ar tiesiog dulkes nuo minkštų baldų. Šis antgalis ne tik padės švariai išvalyti baldus, tačiau ir tausos juos.

Antgalis parketui
Jūsų namuose parketas? Švariai jį išvalysite ir nepažeisite su specialiu dulkių siurblio „ELECTROLUX ZUSORIGINR“ antgaliu parketui.

http://www.ELECTROLUX.lt/Gaminiai/Valymo_%C4%AFranga/Savaitinis_valymas/UltraSilencer/ZUSORIGINR/Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: