Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
Dulkių siurblys HOOVER HYP1600 011
14%
14%
4 / 5
4 stars, based on 3 reviews

Dulkių siurblys HOOVER HYP1600 011Kaina: 149.00 €
Speciali Kaina: 128.55 €
Sutaupyk: 20.45 €
149.00

Hoover yra kokybės, modernaus dizaino, praktiško ir nesudėtingo naudojimo garantija. Hoover produkcija kuriama naudojant naujausias technologijas, kad palengvintų kasdienius Jūsų rūpesčius. Be to, Hoover naudojamos technologijos ne tik išsprendžia šiandien kylančias problemas, jos numato ir ateities poreikius.

HOOVER HYDRO POWER – Maksimali vandens filtracijos galia!

HOOVER HYDRO POWER siurblys sujungia vieno ciklono technologiją su išskirtine vandens filtravimo technologija bei suteikia Jums galimybę valyti savo namus ekologišku ir sveiku būdu. Šis dulkių siurblys pasižymi keliais filtravimo etapais. Pirmiausia, surinktos dulkės yra atskiriamos pirmojoje – vieno ciklono sistemoje. Centrifūginė ciklono jėga traukia didžiausias purvo daleles į specialią dulkių talpą. Antrame etape surinktos dulkės yra filtruojamos vandens pagalba. Surinktos smulkios nešvarumų dalelės kartu su dulkių erkutėmis, žiedadulkėmis surenkamos į vandens pripildytą talpą. Galiausiai, paskutiniame etape, likusios itin smulkios dulkių dalelės yra surenkamos EPA filtro pagalba, taip yra užtikrimama optimali oro filtracija. Šis siurblys yra nepamainoma siurbimo priemonė alergiškiems žmonėms. Oras Jūsų namuose bus švarus ir gaivus, nes siurblyje integruoti net 6 filtravimo lygiai. 1600W galingumo, net 3,5 l. dulkių konteinerio talpa ir maži dulkių siurblio gabaritai - užtikrins greitą ir patogų siurbimą : pripilkite į siurblio dulkių surinkimo konteinerį vandens, siurbkite visus savo namų nešvarumus ir Jums liks tik išpilti nešvarų vandenį iš konteinerio.

HOOVER HYP1600 011:

Galingumas (W) 1600 Talpykla Vandens talpa Tipas Sauso valymo su vandens filtru Siurbimo galios reguliavimas ant korpuso Ratukai standartiniai Spalva balta / mėlyna Skyrelis priedams laikyti Nėra Vamzdžių tipas metaliniai Valymo spindulys (m) 8 Siurblio priedai baldų antgalis, standartinė siurbimo galvutė Dulkių talpyklos talpa (l) 3.5 Automatinis laido suvyniojimas Yra Vandens rezervuaro talpa (l) 3.5 Krovimo stovelis Nėra Svoris (kg) 9 Garantinio aptarnavimo terminas (mėn) 24 Laido ilgis (metrai) 5 Išpūtimo funkcija Nėra Įkrovos lygio indikatorius Nėra Garantija (mėn.) 24

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: