Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
 
3.7 / 5
3.7 stars, based on 16 reviews

Dulkių siurblys HOOVER MBC500UVSpeciali Kaina: 109.00 €
109.00

Hoover yra kokybės, modernaus dizaino, praktiško ir nesudėtingo naudojimo garantija. Hoover produkcija kuriama naudojant naujausias technologijas, kad palengvintų kasdienius Jūsų rūpesčius. Be to, Hoover naudojamos technologijos ne tik išsprendžia šiandien kylančias problemas, jos numato ir ateities poreikius.

ULTRA VORTEX – čiužinių valiklis su ultravioletinių spindulių lempa. Idealiai tinka visiems minkštiems paviršiams. Čiužiniams, patalynei, pagalvėlėms, sofoms, gyvūnų plaukams surinkti. Rekomenduojama naudoti Ultra Vortex du kartus per savaitę, siekiant geriausių rezultatų. Hoover Ultra Vortex padeda išlaikyti sveiką aplinką savo šeimai. Ultra Vortex gali pašalinti alergenus, dulkes bei dulkių erkutes iš Jūsų lovos ar kitų minkštų paviršių: sofų, pagalvių. Yra žinoma, kad lovose ir čiužiniuose plinta dulkių erkutės bei alergenai, kurie yra pagrindiniai alergijų bei kvėpavimo ligų sukėlėjai. Jūsų čiužinyje vidutiniškai gali veistis iki 2 milijonų dulkių erkučių. Jautrumas dulkių erkutėms nuolat auga: apie 300 milijonų žmonių visame pasaulyje kenčia nuo astmos bei nuo 200 iki 250 milijonų žmonių kenčia nuo alergijų (Pasaulinė alergijos organizacija (WAO). Alergijų baltoji knyga, 2013).


3 REŽIMAI GILUMINIAM VALYMUI:
Siurbimo režimas. Galingo siurbimo dėka dulkės bei nešvarumai pašalinami giliai iš audinio. Tinka jautriems, išskirtinės priežiūros reikalaujantiems paviršiams.
"Roll and beat" režimas. Besisukanti šepečio juosta apsisuka 4200 kartų per minutę, dėl to giliai įsiskverbia į audinį, pašalindama alergenus ir dulkių erkutes.
UV lempos režimas. Ultra Vortex yra įmontuota germetinė UV-C lempa, kurios dėka gali būti panaikinama iki 99,9% bakterijų, alergenų ir dulkių erkučių be to veikiama prevenciškai, užkertant kelią jų atsiradimui.

JUNGTINĖS KARALYSTĖS ALERGIJOS ASOCIACIJOS SERTIFIKATAS
Ultra Vortex dulkių siurblys yra patvirtintas Jungtinės Karalystės alergijos asociacijos. Šis apdovanojimas yra duodamas produktams, kurie būna testuojami nepriklausomų mokslininkų ir kurių tyrimų metu patvirtinama, kad produktas efektyviai naikina alergenus.

GILUMINIS VALYMAS
Dėka UV-C lempos, Ultra Vortex yra puiki išeitis alergiškiems žmonėms. Lempos spinduliuotė daro įtaką mikroorganizmų ląstelėms, todėl šis prietaisas idealiai tinka sterilizuoti čiužinius, pagalves, sofas siekiant užkirsti kelią dermatitui, astmai ar alergijoms.

CIKLONINĖ SISTEMA
Ultra Vortex sukurtas siekiant užtikrinti aukštą siurbimo efektyvumą ir suteikti gilesnį įsiskverbimą bei lengvesnę filtro priežiūrą.

LENGVAS DULKIŲ SURINKIMO KONTEINERIO IŠTUŠTINIMAS
Dulkių surinkimo konteineris gali būti ištuštinamas be jokio kontakto su dulkėmis, vos vienu spustelėjimu, siekiant užtikrinti maksimalią higieną.
 

PAGRINDINĖS FUNKCIJOS:

Išsamus aprašymas MBC500UV 011 Vidinis artikuas 39300209 EAN kodas 8016361898103 Main colour Rubin Red

TECHNINĖS SAVYBĖS:

Galia (W) 500W Capacity 0.3 UV - C Lamp yes Vacuum yes Roll&Beat yes Cable lenght 5 RMP per minutes 4200

KOMFORTAS:

Easy bin empty Taip

MATMENYS:

Gaminio aukštis 265 Gaminio plotis 265 Gaminio gylis 340 Product net weight - cleaner only [kg] 2.3

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: