Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
3 / 5
3 stars, based on 3 reviews

Dulkių siurblys HOOVER TE70_TE75 011Speciali Kaina: 118.50 €
118.50

HOOVER yra amerikietiška dulkių siurblių kompanija, kuri pradėjo veikti kaip amerikiečių grindų priežiūros gamintojas, įsikūręs North Canton, Ohio valstijoje. Ji taip pat sukūrė pagrindinę Jungtinėje Karalystėje bazę, o daugumoje XX a. Pradžioje ir viduryje ji dominavo elektrinės dulkių siurblių pramonėje, taigi "Hoover" prekės ženklas tapo sinonimu su dulkių siurbliu ir siurbliais Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje.

4A klasės valymas
TELIOS PLUS veikimo rezultatai įvertinti 4A klasėmis. Tai reiškia, kad šis siurblys užtikrina geriausius siurbimo rezultatus tiek ant kietų grindų, tiek ir siurbiant kiliminę dangą, sunaudojant itin mažai elektros energijos. Šis siurblys puikus pasirinkimas alergiškiems žmonėms, nes dulkių emisija taip pat įvertinta A klase, tai reiškia, kad susiurbtos dulkių dalelės nepatenka atgal į aplinką.

Tylus veikimas
TELIOS PLUS siurblys yra ypač tylus dėka INTENSE POWER SILENT sistemos, užtikrinamas vos 66 dBA triukšmo lygis.

Didelis manevringumas ir reguliavimas
TELIOS PLUS garantuoja maksimalų manevringumą dėka 360 ° kampu besisukančios siurblio žarnos ir minkštų lengvai besisukiojančių ratukų, kurie ne tik patogiai juda, bet ir slopina triukšmą ir saugo Jūsų grindis nuo susibraižymo. Teleskopiškai reguliuojamas vamzdžio ilgis, kad naudotis būtų ergonomiškiau ir, jeigu reikia, pasiektumėte toliau. Didelė dulkių siurblio maišelio talpa – net 3,5 l. O ant dulkių siurblio esantis indikatorius informuos, kada metas keisti maišelį.

Siurbimo galios valdymas
Dėka galimybės valdyti siurblio galią rankiniu būdu, galėsite pasirinkti tinkamiausią nustatymą pagal jūsų valymo poreikius.

Integruoti aksesuarai
Patogūs antgaliai ir papildomi aksesuarai yra įntegruoti siurblio korpuse, todėl jie visada šalia jūsų patogumui. Sutaupykite erdvės, laiko ir išvenkite aksesuarų pametimo. Komplektacijoje rasite tris antgalius: plyšiams, baldams, mažą šepetėlį dulkėms.

Siurbimo galios reguliavimas ant korpuso Ratukai guminiai Skyrelis priedams laikyti Kietų paviršių valymo klasė A Dulkių filtravimo klasė A Kilimų valymo klasė A Laido ilgis (metrai) 6 Galingumas (W) 700 Automatinis laido suvyniojimas Triukšmo lygis (dB) (dB) 66 Energijos klasė A Valymo spindulys (m) 9 Pilno dulkių maišelio/kasetės indikatorius Dulkių talpyklos talpa (l) 3.5 Vamzdžių tipas teleskopiniai Siurblio priedai antgalis kilimams, grindų antgalis, parketo antgalis Talpykla dulkių maišelis

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: